Užitočné tipy

Ako poraziť Luxorda v Hearts Kingdom II

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prolog ponúka svojim hráčom veľa zaujímavých a vzrušujúcich dobrodružstiev. Niektoré skúšky však môžu spôsobiť ťažkosti, napríklad boj s Aqua Phantom. Poďme na to, ako vyhrať tento boj.

Pre mnohých fanúšikov hry je dobrodružstvo Aqua jedným z najvýznamnejších. Mnohí sa zaujímajú o to, ako sa zlepšil bojový mechanizmus a aké inovácie možno očakávať v nadchádzajúcej novej sérii licencií. Tak či onak, zápasy v hre nemožno nazvať ľahkými, dokonca ani pre skúsených hráčov, vyžadujú určité zručnosti, rýchle reakcie a samozrejme tajné triky. Na svojej ceste sa Aqua stretne trikrát, je odrazom vnútorných démonov hrdinky.

Bitka s fantómom

Prvý boj s fantómom sa koná v dvoch etapách a je komplikovaný skutočnosťou, že nepriateľ začína útočiť veľmi rýchlo a hráč nemusí mať čas sa spojiť. Prvý útok nastane, keď sa pokúsi hádzať črepy priamo na hráča. Potrebuje čas, aby sa k vám priblížila, takže stlačením štvorca zablokujte jej údery, ako aj X, keď sa priblíži, aby odrazila ranu. Môžete skúsiť použiť proti sebe kombá.

Druhý útok fantómu bude zložitejší, teleportuje do vzduchu a vrhá štyri obrovské ľadové kryštály do Aqua. Tým sa nijako nepoškodí, ale pokúste sa ich vyhnúť alebo ich znova zablokovať. Kúzlo Curaga môžete tiež použiť v správny čas.

Vo svojom poslednom vzhľade fantóm ide len sem a tam, toto je jeho otvorená fáza. Nenechajte si ujsť okamih, v tejto chvíli môžete vykonať niekoľko protiútokov. Buďte ostražití, môže sa kedykoľvek znova točiť.

Posledná bitka bude stáť dve predchádzajúce dohromady. Tentoraz má fantóm tri životy a ďalšie spôsoby, ako zaútočiť na Aquu. Znova sa ponáhľa vpred, ale pokusy hráča o jej zablokovanie a zasiahnutie ju môžu skončiť jej neustálym útokom. V tejto bitke sa fantóm znova otvorí a bude chodiť, ale keď sa Aqua pokúsi zasiahnuť, rozdelí sa na niekoľko verzií. Tu musíte konať podľa šťastia, zaútočiť na jedného z nich a dúfať v správny výber. Ak budete mať šťastie, urobte čo najviac kombá. Ak nie, zapnite zámok, pretože na vás budú lietať kúzla zo všetkých strán.

Rozhodujúca bitka

Ďalší fantómový útok sa skladá z dvoch častí: najprv bude vrhať kúzla vo vzduchu a potom sa rozdelí do štyroch verzií, ktoré sa začnú točiť a produkovať kúsky ľadu, ktoré letí do Aqua. Hlavnou úlohou je opustiť kruh vytvorený týmito štyrmi a vyhnúť sa silnému ľadovému útoku, keď sa zastavia. Ak sa ponáhľate, môžete ju udrieť kombá. Fantóm bude pokračovať v útoku s ľadovými kryštálmi, rovnako ako v predchádzajúcich útokoch, ale teraz ich bude hádzať dva trikrát v dostatočnom časovom intervale, takže ich hráč musí zbaliť a odraziť.

Hlavnou vecou pre Aquu v boji s jeho fantómom je rýchla reakcia, použitie protiútokov v pravý čas a tiež použitie kúzla Curaga. Nezabudnite sledovať svoju životnú úroveň a byť uzdravený včas.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Zbierka prologov obsahuje sériu hier Kingdom Hearts. Hlavnými postavami sú postavy zo sveta Disney, zo série herných hier Final Fantasy a špeciálne vytvorené pre túto hru. Vesmír hry sa skladá zo 14 svetov a hlavné postavy medzi nimi cestujú a bojujú proti silám zla. Najnovšia hra v Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep - Fragmentary Passage je krátka epizóda, ktorá hovorí o dobrodružstvách Aquy uviaznutých v kráľovstve temnoty.