Užitočné tipy

10 príznakov vzájomnej lásky: ako zistiť, že vás chlap má rád

Pin
Send
Share
Send
Send


Signály sympatie sú rozpoznané pomerne ľahko, pretože človek sa vám „otvorí“, chce sa potešiť a snaží sa objaviť pred vami v celej svojej sláve.

Prvým prejavom odhodlania a dobrej dispozície voči vám je, samozrejme, úsmev. Navyše, ak je úsmev symetrický a obidve rohy pier sú v rovnakej rovnobežnej línii - to znamená, že sa človek skutočne úprimne usmieva.

Zároveň, ak jeden z rohov pier „spadne“ - stojí za zváženie, že osoba, s ktorou hovoríte, sa môže celkom šíriť. A ak predmet vašej sympatie ukazuje zuby v úsmevu - to je ono - ukazuje úplnú dôveru a pokoj, byť vo vašej spoločnosti. Znakom otvorenosti je aj smiech. Koniec koncov, neváhame sa otvorene smiať v známej spoločnosti, ktorej členovia sú k nám priateľskí.

Ak však úsmev vyzerá skôr ako zvierací úsmev, ktorý všetkým odhalí všetky zuby hornej a dolnej čeľuste, buďte opatrní. Najmä so zaobleným výrazom - podobný výraz tváre hovorí o agresii a negativite.

Integrovaný prístup

Je dôležité, aby ste pri zapnutí tlačidla „analyzátor rečového jazyka“ v hlave nezabudli na to, že pri čítaní osoby sa musíte riadiť sadou pohybov, gest, postojov a pohľadom. Keď je jedno gesto zdôraznené iným. Keď sú správanie a gestá v konkrétnej situácii harmonické. Koniec koncov, jediný pohyb môže hovoriť o rôznych charakteristikách správania čítanej osoby. Navyše, ak slová partnera sú v rozpore s jeho gestami, musíte týmto gestám dôverovať!

Ako sa dievčatá správajú

Zvyčajne žena, ktorá komunikuje s mužom, ktorý má rada, zníži jej hlas na sexuálne chrapot. Pri odříkávaní hovorí pomalšie ako obvykle. A dievča, zahanbujúce svoje pocity a emócie, bude pravdepodobne bzučať a klábosiť, často blúdiace, neprirodzene a nahlas sa smeje.

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť, je vzhľad. Pred začatím rozhovoru „strieľa“ oči. Pozrie sa na vás a potom, akoby sa nič nestalo, prejde na niečo iné. Ak sa takýto „trik“ zopakuje, môžete bezpečne bojovať. Najmä ak sa sladko usmieva.

Narovná dievča pri rozhovore s vami oblečenie alebo účes? Je to jasné znamenie, ktoré chce potešiť.

Zábavný fakt: dievča občas žiada, aby jej dala kabelku alebo ju priblížila - takéto kroky naznačujú, že je pripravená ti veriť.
Ženy majú mäkšie triky ako muži. Ona, samozrejme, preukáže krásu nôh a jednu hodí na druhú. Preukazuje jemnú pokožku zápästia, „strieľa“ očami, opravuje vlasy. Navyše hádzanie vlasov z tváre ostrým pohybom hlavy späť je jasným znakom sympatie. A tak sa ukazuje ako levia rrrrrrr. Mimochodom, nezáleží na tom, či má dievča krátke alebo dlhé vlasy. No a, samozrejme, pohľad. Languid s kývaním, malou prosbou kvôli chmýrnym riasám. A pohľad z očí do očí hovorí iba objemy.

Mužský hlas bude mäkký, zamatovo hebký a trochu poetický. Zároveň nedobrovoľne predstiera, upraví kravatu alebo vyhladí vlasy. Udržujte svoj pohľad na určité časti tela dlhšie, ako umožňuje slušnosť. Môžete tiež identifikovať bezpodmienečné sympatie, ak sa k vám niekto priblížil a zdalo sa, že vás odvádza od vonkajšieho sveta. Toto správanie naznačuje vlastnícke vlastnosti. Zopakuje vaše gestá, či už prikyvuje vašu hlavu alebo polohu vášho trupu. Keď sa človek preukáže, zodvihne bradu a mierne nakloní hlavu dozadu.

Všimnite si, za predpokladu, že ten, kto sa vám zdá, zmení spôsob rozhovoru, výrazy tváre - ste určite v zóne svojho záujmu. Pokúsi sa vždy o pomoc, najmä ak ide o jeho osobnú iniciatívu, nie o reakciu na vašu žiadosť.

Ak osoba do vašej konverzácie zapojí tretiu stranu, môže to znamenať, že o vás nemá záujem. Snaží sa tak medzi vami vybudovať neviditeľnú stenu, aby sa mu nedotkli oči. Spolupracovník otvorene zíva, neustále sa pozerá od vás, prepína na rôzne témy - nie ste zaujímaví. Nájdite iného konverzačného partnera.

„Čítanie“ takýchto znakov nie je vôbec ťažké. Nakoniec, keď nás niekto má rád alebo robí vlastné rozhodnutia, naše zmyselné srdce prichádza k záchrane. Nebojte sa urobiť prvý krok, kto vie, možno je teraz váš osud pred vami.

Odhaľuje tvoju dušu

Viete, že predmet vašej súcitu veľmi zriedka hovorí o pocitoch a radšej si všetko necháva v sebe, ale s vami strhne dušu a rozpráva o všetkých problémoch a pocitoch, ktoré sa ho týkajú? Takéto gesto naznačuje, že ľudia vám veľmi veria a pravdepodobne cítia súcit.

Muž s vami veľa hovorí

Ak spolu chatujete v každom prípade, je to skvelé znamenie. Keď komunikácia prebieha častejšie na inštinktívnej úrovni a ani neuvažujeme o tom, ako na takúto správu reagovať, naznačuje to, že úroveň dôvery v takúto osobu je mimoriadne vysoká. A váš predmet vzdychania si ani nemusí predstaviť váš deň bez toho, aby s vami hovoril. Toto správanie znamená, že pre vás má určite pocity.

Nehovorí o iných dievčatách

Keď spolu trávite čas, snaží sa nedávať mená iných mladých dám, alebo o dievčatách vôbec nehovorí. Tiež ste si nevšimli, že flirtoval a prejavoval známky pozornosti iným dámam? Ak áno, ale odpoveď je zrejmá - má vás rád.

Láska a vzťahy sú vždy vzrušujúce. Vždy to chcem vedieť kde sa stretneme s našou dušoupretože vzájomná láska je úžasný pocit, ktorý skutočne inšpiruje.

Hlavné znaky, pomocou ktorých môžete zistiť, či sa vám muž páči

Podľa jeho správania s vami a vo vzťahu k vám

Chlapci sa snažia starať o dievčatá, ktoré sa im páčia. Ak vám ponúka pomoc, aj keď ste o to nepožiadali, jasne to naznačuje, že vyvolávate jeho záujem, a chce na vás urobiť dobrý dojem. Napríklad ste pri prechode spomenuli, že neviete, ako obnoviť niektoré funkcie v telefóne - ako odpoveď mu ponúkne, aby zistil, v čom je problém. Alebo vám dovolí nosiť si sako, keď uvidíte, že ste oblečení ľahko a očividne mrazivo. Vo všeobecnosti je každá obava dobrým znamením.

Tiež nie je vylúčená opačná možnosť - chce, aby ste sa zapojili do jeho záležitostí. Môže ho napríklad požiadať s výberom niečoho, čo dokazuje, že dôveruje vášmu názoru. Taktiež s vami konzultuje rôzne otázky - pripravuje určité jedlo, ktoré seriály alebo filmy sa pozerať a podobne.

Mimochodom, chlap s vami komunikuje

Neustále sa snaží viesť dialóg, bez ohľadu na to, či komunikujete osobne alebo korešpondenciou. Ak dôjde k nepríjemným prestávkam, pokúsi sa ich naplniť niekoľkými príbehmi alebo sa vás spýta na otázky. Podobné správanie v sociálnych sieťach (v kontakte, spolužiakoch atď.) - aj keď posledná správa v konverzácii bola od neho, potom bez toho, aby čakal na vašu reakciu, znova vám napíše.

Dobrým znakom toho, že ste na chlapa milí, je skutočnosť, že sa s vami chce chovať niečo - káva, jablko, sladkosti a podobne. Ak si všimnete, že sa mladý muž snaží žartovať, aby vás rozveselil, je to aj viacjazyčný „signál“ - očividne dúfa, že na vás urobí dojem.

Jeho gestami, pohľadom, úsmevom

Keď sa objavíte v spoločnosti, jeho správanie sa trochu zmení - môže sa stať intenzívnejším alebo naopak, správať sa ľahšie. Komunikuje s vami a snaží sa byť čo najbližšie - nakloní sa k vám a na pár sekúnd, alebo aj dlhšie, sa na vás úzko pozrie, pozorne počúva všetko, čo hovoríte. Je možné, že sa vás v každom okamihu snaží dotknúť - prejsť cestu, niečo ukázať na telefóne, upraviť si šál atď. Keď sa s vami stretne, na tvári sa môže úplne bez úsmevu objaviť úsmev - počas rozhovoru, v prvých sekundách stretnutia, keď vás upúta.

Vzhľad chlapa, zmena vzhľadu

Znepokojuje ho jeho vzhľad a aj keď sa priamo nepýta, či je s ním všetko v poriadku, stále je zrejmé, že je to pre neho dôležité - snaží sa opraviť niektoré prvky oblečenia, dotkne sa jeho vlasov a občas sa pozrie na svoj odraz v zrkadle. povrchy.

Snaží sa sedieť vzpriamene, narovnal si ramená a otočil sa k vám - zatiaľ čo jeho pozícia môže vyzerať trochu napätá. Mimochodom, rozšírené deti pri pohľade na vás tiež môžu veľa povedať!

Ako zistiť, či sa vám chlap páči prostredníctvom SMS alebo telefónu

Niektorí mladí ľudia sa nemôžu rozhodnúť vyjadriť súcit v osobnej komunikácii, preferujú telefonické rozhovory alebo SMS.

V tomto prípade existuje niekoľko príznakov, ktoré jasne dokazujú jeho súcit:

 • Iniciatíva telefonických hovorov častejšie pochádza práve od neho. Aj keď nemáte takúto tradíciu, tak si medzi sebou rozprávať, nájde si dôvod na volanie. Môže ísť o vysvetlenie študijných alebo pracovných záležitostí. Môže tiež povedať, že hľadá kontakty spoločného známeho.
 • Venujte pozornosť dĺžke vašich rozhovorov. Ten chlap vás volal z konkrétneho dôvodu, ale po objasnení problému nie je v zhone zavesiť? Je to isté znamenie, že sa vám páči, a dôvod hovoru bol s najväčšou pravdepodobnosťou pritiahnutý za vlasy. Tiež, ak neexistoval žiadny osobitný dôvod na volanie, a vy viete, že mladý muž sa usilovne snaží rozšíriť svoj dialóg, znamená to, že ste milí osobe, s ktorou hovoríte.
 • Snaží sa s vami pravidelne komunikovať. Ak nemáte naplánované stretnutie alebo ste sa na sieti dlho neobjavili, stále s vami komunikuje prostredníctvom SMS alebo hovorov.
 • Možno je na súkromných stretnutiach v rozpakoch, že s vami môže ešte raz hovoriť, ale v plnej miere to kompenzuje hovorením po telefóne. Niektorí chlapci sa veľmi obávajú, že sú v tesnej blízkosti predmetu sympatie, takže na diaľku je pre nich oveľa ľahšie urobiť na dievča správny dojem.
 • Asi najzreteľnejším znakom je, že ten chlap našiel vaše telefónne číslo v osobnom profile na sociálnej sieti, dostal ho medzi kamarátmi alebo iným neznámym spôsobom. Aj keď vás však osobne požiada o telefónne číslo, naznačuje to aj jeho nepochybný záujem o vašu osobu.

1. Iniciatíva

Začína vo väčšine prípadov konverzácia osoba sama? Máte čas ísť online, keď vám píšu? Aspoň chcú komunikovať. Maximálne špeciálne čakajú na váš vzhľad na rozľahlých webových stránkach. Stručne povedané, všetko je rovnako ako v skutočnosti: nielen vás pozývajú na rande.

Opačná situácia: nepíšu vám, len odpovedajú, neukazujú iniciatívu pokračovať v konverzácii. Nie je potrebné vytvárať ilúzie o „zamestnaní“ osoby. Ten, kto chce, vždy nájde čas.

2. Správnosť a slušnosť

Dobrým ukazovateľom je všeobecne spôsob komunikácie: hovoria s vami čo naj správne a správne, bez toho, aby hádzali ľahostajné frázy v štýle „vášho podnikania“. Účastník rozhovoru sa snaží nepoužívať nepríjemný jazyk, aspoň prvý jazyk. Nerobí si z teba srandu a netruje, sleduje gramotnosť. Vo všeobecnosti sa snaží vyzerať čo najlepšie v očiach a prejavuje úctu.

3. Frekvencia a trvanie

V určitom okamihu prichádza porozumenie, že korešpondencia trvá niekoľko hodín: začnete hovoriť večer a rozprávate sa o jednej veci, a ráno skončíte na úplne inej téme. Frekvencia a trvanie komunikácie sú dôležitou nuanciou: to znamená, že čas je špeciálne vyhradený pre rozhovory s vami. Je nepravdepodobné, že by niekto obetoval svoje záujmy a skutky pre ľahostajného človeka.

4. Rýchlosť reakcie

Odpoveď na správu je pár minút a nie je ťažké ich nájsť, ak chcete. Predstihli ste ruky a celkovú zamestnanosť? V extrémnom prípade môžete jednoducho napísať: „Ľutujem, momentálne som zaneprázdnený, odpisujeme neskôr.“ Krátka správa vysvetľujúca situáciu je len pár sekúnd.

Preto nehľadajte výhovorky na zavesenie neprečítanej „správy“ na hodiny a dni. Okamžité odpovede sú znakom toho, že sa hovorca alebo hovorca odlišuje od ostatných.

5. Obsah konverzácie

Nezabudnite na kvalitu správ. Ak s vami sympatizujú, pokúsia sa príjemne prekvapiť - viesť zmysluplné dialógy a podmaniť si erudíciu. S nadšením vám povie o svojej profesii alebo koníčkoch, zaujíma vás, ako žijete a snaží sa túto tému podporiť? Jasne dobré znamenie.

Krátke vety a monosyllabické odpovede, suchý štýl prezentácie bez náznaku pokračovania rozhovoru sú dôkazom slušnosti.

6. Úroky

V prípade sympatie chce človek vedieť čo najviac o tom, komu sa to páči. Preto sa po rozhovore v tejto veci pokúša položiť otázky, aby mohol pokračovať v konverzácii. Zvyčajne sa jedná o jednoduché otázky, ako napríklad denné plány, ktoré však vrhajú svetlo na osobný život. A potom sa dotýkajú hlbších tém, ako sú záujmy, záľuby, priority. Ale ak v reakcii na emocionálne výbuchy, následné opatrenia a pokusy o ukončenie konverzácie nasledujú, zdá sa, že ste boli skoro na začiatku.

7. Úprimnosť

V rozhovore vám povedia o najvnútornejších: budú zdieľať hlavné udalosti života, zapamätať si smiešne alebo smutné situácie, vyjadriť pohľad na akékoľvek problémy, venovať sa ich koníčkom, záujmom a vášňam. A nebojí sa prejavovať úprimnosť a dokonca ani nejakú sentimentálnosť, chváliť alebo prejavovať úctu.

Koniec koncov, keď sú ľudia skutočne navzájom milí, nebojí sa byť skutoční, neskrývajú emócie.

8. Starostlivosť a pozornosť

Keď korešpondencia klesla na zložité obdobie, je tu možnosť roztrhnúť celé písmeno „i“. Po zistení problémovej situácie, v ktorej je online priateľ alebo priateľka, osoba „na druhom konci“ urobí všetko, aby pomohla. Až do bodu, ktorý prekladá komunikáciu offline.

Iba si sa sťažoval, že kvôli chrípke sa nemôžeš dostať z postele, ale už s tebou lietajú s pomarančmi? Všetko sa deje tak, ako by malo.

Pravidelne máte radi fotografie? Napísali ste komentáre? Diskutujete o obrázkoch v PM? Plus bod vo vašom majetku. Zároveň by sa človek nemal spoliehať výlučne na virtuálne znaky pozornosti a pár korešpondencie nedá úplný obraz.

Oddelenie kontaktov v dôsledku unáhleného internetového pripojenia je však krátkozrakým rozhodnutím. Najlepším riešením nie je ísť do extrémov, eufórie alebo zúfalstva a nechať situáciu vyvíjať sa vlastným spôsobom. Motívy správania sa môžu líšiť a dovtedy, kým o nich niekto priamo nehovorí, všetky závery sú iba špekulácie.

Ako porozumieť tomu, čo sa vám páči korešpondenciou v sieti

Korešpondencia na webe zaberá čoraz viac času, ale aj bez „živej“ komunikácie s mladým mužom je ľahké určiť, že pre vás má určité pocity.

Čaká na vás. Teraz má veľa používateľov VC možnosť byť na svojej stránke tak, aby ich priatelia o tom ani nemali podozrenie. Ak ste sa pripojili online a videli ste, že mladý muž sa objavil aj online, napriek tomu, že tam nebol už niekoľko hodín alebo dní, a nebolo to prvýkrát, čo sa stalo - zdá sa, že na vás čaká. Určite bol v stave „neviditeľnosti“, keď sa objavil vo VK, sledoval, a hneď ako sa to stalo, rozhodol sa ísť sám.

Varovanie. Len čo sa na vašej stene objaví nový príspevok, zvyčajne ho označí ako Like. To isté platí pre vaše nové fotografie. Tiež často nepreskúmava komentáre k určitým záznamom. Akákoľvek aktivita na vašej stránke sa vo všeobecnosti neskryje pred jeho pohľadom a to samozrejme naznačuje záujem o vás.

Je aktívny. Aj keď mu nikdy nenapíšete ako prvý, nie je pre neho ťažké prijať túto misiu. Môže vás zaujímať, ako šiel váš deň, jednoducho vyhodiť vtipné obrázky alebo videá, poslať vám piesne na stenu, položiť rôzne otázky. Tiež sa vás pýta na fotografie, ktoré sa zobrazujú vo vašom profile - keď boli nasnímané, kto je na obrázkoch s vami a podobne.

Je žiarlivý. Ak sa na vašej „stene“ objavia príspevky iných mužov, môže ich sprevádzať nelichotivými komentármi alebo o tom niečo osobne napísať - urobte si srandu z príspevku, spýtajte sa na jeho osobnosť atď. Môže tiež objasniť, či sa vám niekto páči. Ak na jeho správu dlho neodpovedáte, žartom alebo urážlivo naznačuje, že komunikujete so zaujímavejšou osobou.

Snaží sa potešiť. Jeho profil sa ukázal ako položky, ktoré sa vás jednoznačne týkajú. Možno ste pred časom diskutovali o nejakom hudobnom umení, filme alebo šou a teraz na jeho „stene“ je záznam, ktorý rozvíja túto tému - citát z filmu, pieseň, nejaký obrázok.

Záujem jeho priateľov. Его приятели или родственники вдруг начали «лайкать» вам какие-то снимки или посты, а то и вовсе – добавляться в друзья. Это, несомненно, указывает на то, что парень рассказывает о вас другим людям и, судя по всему, это происходит в положительном ключе.

Он предупредителен. Он не исчезает посреди разговора с вами на пару дней. Если ему нужно отлучиться, обычно он старается предупредить вас об этом. Также он рассказывает о своих планах, даже если вы не спрашивали о них.

Он волнуется. Ak ste už niekoľko dní boli na webe, nebude to pred ním nijako skryto. Hneď ako vstúpite do VK, pokúsi sa pri prvom dialógu zistiť, prečo ste boli tak dlho neprítomní.

Ten ako obvykle prejavuje súcit

Ak vás niekto má rád, okamžite to pochopíte z nasledujúcich príznakov:

 • Zaujíma vás vaše telefónne číslo a spôsob, ako ho nájdete vo VK. Ak sa stretnete na sociálnej sieti, začne schôdzu. Možno, že po osobnej komunikácii bez ďalších otázok našiel svoju stránku v samotnom VK - to je tiež zrejmý znak jeho sympatie.
 • Neustále vás upútajú oči, ste v tej istej spoločnosti, v kine alebo na prechádzke. Snaží sa zízať do vašich očí. Zároveň sa môže zrazu odvrátiť a cítiť sa trápne.
 • Nie je to paradoxné, ale také správanie môže naznačovať, že mladý muž vás má rád. Pravdepodobne nevie, čo povedať, aby vás zaujal, alebo sa jednoducho bojí hovoriť nezmysly, takže sa nesnaží začať s vami konverzovať. Spravidla sa môže človek v takomto správaní v spoločnosti líšiť, ale ak zostaneš sám, pokúsi sa nejako dokázať.
 • Chce, aby ste sa v jeho prítomnosti cítili ľahšie a uvoľnene, a preto žiada všetkých svojich vtipov, aby vám pomohli. Ak sa to stane v určitom tíme, potom sa okrem iného mladý muž pravdepodobne chce presadiť vo vašich očiach, čo dokazuje, že môže byť „dušou spoločnosti“.
 • Ak si jeden z priateľov dovolí, aby vás urazil alebo bezdotykovo vtipkoval, mladý muž tomu venuje pozornosť a snaží sa konverzáciu preniesť iným smerom. Je možné, že ste boli náhodne vtlačení do davu alebo sa niekto iný pokúsil nadviazať konverzáciu s vami - s najväčšou pravdepodobnosťou sa chlap, ktorého sa vám páči, pokúsi zasiahnuť do situácie, uistite sa, že vás nikto neubližuje alebo „neodráža“ nový potenciál. fanúšik.
 • Zaujíma vás, či máte milenca a ako dlho posledný vzťah skončil. Môže sa o to nenápadne zaujímať a kladie nepriame otázky. Napríklad začne hovoriť o nejakom útulnom mieste a dodáva: „Choďte tam so svojím priateľom.“ V skutočnosti dúfa, že bude počuť, že momentálne nie ste v romantickom vzťahu.

Ako posilniť súcit

1. Zaujímajte sa o neho. Spýtajte sa, ako šiel jeho deň, o akú hudbu má záujem. Uveďte tiež, ktoré filmové žánre má najradšej, čo má rád, na ktorých miestach rád navštevuje.

2. Pri stretnutí s predmetom sympatie sa pokúste vyzerať veľkolepo. Nechajte svoje oblečenie vzdorovať, ale zdôraznite svoje najvýhernejšie stránky. Nezabudnite na detaily - manikúra, účes, vhodný make-up. Ak sa počas vašej komunikácie na webe snažíte častejšie pridať najúspešnejšie fotografie.

3. Dajte mu komplimenty častejšie. Ďakujeme jeho hudobným preferenciám, externým údajom (účes, farba očí, postava atď.), Požiadajte ho, aby odporučil film a potom ďakujem za výber.

4. Pri komunikácii s ním buďte priateľský - usmievajte sa, prejavte záujem o tému, ktorej sa dotkol, neprerušujte ho a neignorujte.

5. Ukážte mu, že ste dosť všestranný človek, ktorý nie je zvyknutý nudiť sa. Prihláste sa na niektoré kurzy, semináre, skupinové kurzy fitnes alebo tanec. Buďte na rôznych miestach častejšie a spomeňte to na rozhovor s mladým mužom.

6. Dajte mu vedieť, že nie ste v žiadnom vzťahu. Ak chcete, aby chlap, ktorý chcete, podnikol viac aktívnych krokov, flirtujte výlučne s ním. To samozrejme neznamená, že by ste mali ignorovať ostatných fanúšikov. Len mu ukážte, že je to ten, ktorý vás najviac zaujíma.

7. Ukážte mu pozornosť, ale nebuďte rušiví, dodržujte opatrenie. Z času na čas vás môžu zaujímať jeho záležitosti vo VK, ale ak túto tému nevyvíja osobitne, potom sa na neho držte. Dajte mu vedieť, že vám nie je ľahostajný, ale nebudete ho vynucovať.

8. Ak sa vám zdá, že vám venuje malú pozornosť a mohol by byť aktívnejší, nehovorte mu o ňom a nevyjadrite svoje nároky a sťažnosti. Možno si neuvedomuje, že od neho očakávate rozhodnejšie správanie, a môžete na to upozorniť nie výčitkami, ale flirtovaním.

9. Pozvite ho niekam - len si dajte kávu v kaviarni, v kine, na štadióne alebo na prechádzku do parku. Povedzme, že tam bolo niekoľko voľných hodín, a vy ste mali nápad o tom zavolať alebo napísať. Je vhodné, aby v tejto chvíli ten chlap nemal čo robiť.

Ako objasniť, že neexistuje reciprocita

Priamo to povedať. Zavolajte ho do úprimnej konverzácie a priznajte, že vaša súcit nepresahuje priateľstvo.

utrúsiť poznámkuže už dlho máte radi iného mladého muža a nechcete si budovať vzťah s nikým iným.

Neprekážte mu pozornosť, odpovedzte na jeho otázky stručne a sucho, nepýtajte sa na ďalšie otázky.

V sociálnych sieťach Na svoje správy neodpovedajte okamžite. Chvíľu počkajte a až potom odpovedzte monosyllabicky alebo vôbec nereagujte, ak jeho správa v zásade neobsahovala priamu otázku. Najprv mu nepíš.

Nebojte sa flirtovať s ostatnými mladí ľudia s ním alebo hovoriť o tom, koho máte radi.

Odmietnuť stretnutia v súkromí. Ak sa musíte stretnúť v spoločnosti, nevenujte mu pozornosť viac ako ostatní.

Pin
Send
Share
Send
Send