Užitočné tipy

Ako tancovať twerk

Pin
Send
Share
Send
Send


Twerk je nový trend v modernom tanci, ktorého zakladateľom bol svetoznámy Miley Cyrus. A téma, ako sa naučiť tancovať twerk, sa stala jednou z najpopulárnejších medzi modernou mládežou. Práve pre tento štýl vytvorila Miley módu a snažila sa zbaviť znudeného obrazu hrdinky detského kanála Disney.

popularita

Ako rýchlo môže niečo získať popularitu medzi všetkými mladými ľuďmi, bez ohľadu na spoločenské postavenie a vek, môže twerk posúdiť. Doslovne v krátkom čase bol tento termín zahrnutý do online verzie slovníka Great Oxford Dictionary.

Čo znamená twerk? Jednou z jeho oficiálnych interpretácií je, že ide o provokatívny tanec, ktorý je sprevádzaný pomerne aktívnym pohybom bokov v hlbokom dreve. Publikum spočiatku reagovalo na tento štýl trochu chladne a dokonca odsudzujúco, ale ani pár mesiacov neuplynulo, než fitness triedy a tanečné školy začali nábor skupín, aby ho študovali. A najúžasnejšie je, že stále existuje dosť ľudí, ktorí sa chcú rýchlo naučiť, ako tancovať twerk.

Ako sa naučiť tancovať twerk

Táto technika je na prvý pohľad pomerne jednoduchá, zdá sa však iba. Napriek tomu, že existuje niekoľko základných pohybov, niekedy nie každý sa ich môže naučiť a správne ich vykonávať. Preto veľa dievčat navštevuje tanečné skupiny, aby úplne zvládli umenie trasenia zadku.

Ako sa naučiť tancovať twerk doma? Áno, je to veľmi jednoduché - stačí dodržať niekoľko pravidiel:

 1. Dajte ruky na boky a sadnite si do hlbokého drepu. Nohy by mali mať šírku ramien od seba a chodidlá by sa mali rozmiestniť tak, aby boli kolená tesne nad nimi.
 2. Ak chcete posunúť boky vpred, položte palce na chvostovú kosť a zatlačte.
 3. Naopak, aby ste posunuli boky dozadu, potiahnite sa za panvovú kosť.
 4. Nezabudnite, že hlboký drep znamená, že sa nemôžete pohybovať viac ako vaše boky.
 5. Keď už rozumiete, ako správne pohybovať korisť, môžete položiť ruky na kolená a otočiť ich tak, aby vaše zápästia vyzerali smerom von.
 6. Teraz zvýšte tempo a uspejete!

Toto je iba základný pohyb a existuje mnoho rôznych techník vykonávania twerkov. Napríklad ho môžete tancovať proti stene. Kvôli pohodliu stoja na všetkých štyroch stranách chrbtom k stene, položia ruky na zem a nohy sa zdvihnú na stenu. Zároveň sú ohnuté, akoby v drepe. Musíte sa pevne postaviť, nestláčajte žalúdok k stene a snažte sa vyrovnať. Ak sú vaše nohy ohnuté, musíte pohybovať bokmi, ako je opísané vyššie.

Tipy pre začiatočníkov

Prvou a najdôležitejšou radou, ktorú môžu odborníci v tomto prípade dať, je rozložiť si šírku ramien nôh. Ak ich dáte širšie alebo bližšie k sebe, potom správny hlboký drep nebude fungovať, a preto bude tanec vyzerať trochu divne.

Ak chcete porozumieť tomu, ako sa naučiť twerk, nikdy nepoužívajte priliehavé oblečenie. Rifle a podobné výrobky nie sú vhodné pre začiatočníkov - krátke trenírky a legíny sú lepšie. Okrem iného môžu účinne zdôrazniť líniu panvy.

Pri tanci proti stene sa snažte nespadnúť dopredu - mali by ste pevne položiť ruky a nestratiť ostražitosť. Ďalším dôležitým tipom je dať vlasy do copu alebo do copu. Nebudú teda stúpať do tváre a zasahovať do tanca.

Pred tancom si zahrejte.

Twerk (Twerk) - aký druh tanca, funkcie predstavenia

Twerk je moderný tanec, v ktorom sa zadok, boky, brucho a ramená tanečného dievčaťa, zvyčajne dievčaťa, pohybujú rytmicky.

Tanec je drzý a provokujúci. Prvýkrát sa v populárnej piesni DJ Jubilee v roku 1993 objavil výraz „twerk“.

Miesto narodenia slova sa považuje za New Orleans. momentálne slovo „twerk“ je oficiálne uznávaným trendom v tanečnom svete, V roku 2013 bol pridaný do Oxfordského slovníka.

Obchodné meno tanca je Booty dance (preložené z angličtiny ako „booty dance“). Tanec v Twerku vykonáva skupina účastníkov aj sólo.

Tanečný smer bol založený na tradičných afrických hnutiach. V Quitate sa tanec vykonáva na rovných nohách a svrbiace svaly sa pohybujú voľne a prirodzene.

V Mapuca musíte nielen potriasť zadkom, ale tiež podniknúť kroky, obracať sa a pracovať s rukami. Bobarabu tancuje tak na mieste, ako aj na zemi. Nový štýl sa stal harmonickým prepletením týchto troch tancov.

Twerking vyžaduje veľa emocionálneho a fyzického stresu, Dodávateľ by sa mal snažiť dokonale ovládať svoje telo. Cení sa tiež schopnosť tanečníka vykonávať zložité rytmické vzorce (triaška trením) a plastické pohyby bokov a žalúdka (valcovanie bedier).

Dôležité sú nielen správne vykonané prvky, ale aj individuálny imidž tanečníka. To je veľmi dôležité pri vytváraní energetického tanca.

Buty tanec warm-up

Ako sa naučiť bezpečne tancovať twerk pre zdravie? Pamätajte, že zároveň budeme mať obrovské zaťaženie svalov, takže by ste sa mali najprv dobre pripraviť na sedenie a zahriať sa. Môžete vykonávať jednoduché sklápanie do strán, dopredu a dozadu, zatiaľ čo by ste ich mali robiť pomaly a cítiť, ako sú svaly napnuté. Môžete si tiež zovrieť ruky za chrbtom a priviesť hrudník dopredu, panva by sa mala pevne odtiahnuť dozadu - jedná sa o tzv. Prehnutie dolnej časti chrbta. To znamená, že pred tancom by ste mali prejsť všetkými pohybmi základného cvičenia.

Pred každou lekciou by ste mali urobiť malý úsek na zahriatie svalov a pri tanci buti by ste sa nemali zraniť. Navyše, v strede samotnej hodiny by ste mali rozptýliť a natiahnuť sa, pokúsiť sa posadiť na pozdĺžne a priečne delenie a potom pokračovať v tanci znova.

Druhy tanca

Ako už bolo uvedené Twerking vyzerá dobre individuálne aj v skupinovom výkone, Jeho variáciou je White Girl Twerk. Tmaví tanečníci sú schopní dosiahnuť požadovaný efekt pomocou tvarov a veľkostí.

Biele dievčatá nie sú vybavené takýmito formami a dosahujú vynikajúcu svalovú prácu. Toto je vlastnosť tohto typu tanca.

Twerk je považovaný za odvetvie tanečného smeru nazývaného dancehall. Pochádza z Jamajky. Tanec sa hrá podľa ohnivých rytmov tejto horúcej krajiny.

Danshall, variácia Twerka

Prvky tanečného štýlu sú kroky. - pohyby, ktoré si zapamätajú. Stará škola tohto smerovania predstavuje veľké množstvo populárnych krokov, napríklad:

 • Willie sa odrazí,
 • Sesame Street,
 • Zip to hore,
 • Hotti hotti bogle,

Väčšina z nich je zvláštna. interpretácie pohybov zo slávnych hip hopových videí, Dancehall sa dá tancovať na hudbe takých umelcov ako Beenie Man, Sean Paul, Shaggy.

Booty Dance - výlučne ženský tanečný smer, V twerku môžete použiť partnera, ale tanec je sólový tanec. Dá sa tancovať sedením, polodením, na podlahe, hore nohami.

Tanečná technika spočíva v preukázaní nasledujúcich prvkov:

 • akrobatické kúsky
 • stoj na hlave,
 • osem bokov
 • vlny, tras, rotácia.

Tanec je postavený naimprovizácia hudobných pohybov a je považovaná za súčasť kultúry hip hopu. Pre jeho vykonanie je dôležitý rytmus a výraznosť vykonaných prvkov.

Zdravotné prínosy Twerku

Mnohí hľadajú spôsoby, ako sa rýchlo naučiť, ako tancovať twerk, ale niektorí si ani neuvedomujú, aké je to dobré pre ich zdravie. Po prvé, vaše svaly budú vždy v dobrej kondícii. Pomocou tohto tanca môžete úplne odhaliť svoju sexualitu a zbaviť sa mnohých zbytočných komplexov.

Rytmická kontrakcia gluteálnych svalov pomôže zbaviť sa celulitídy a rotácia bokov a dobré rozťahovanie iba posilnia nohy. Účinok twerkingu je možné porovnať iba s dobrou aticelulitídnou masážou.

Vďaka neustálemu aktívnemu pohybu bude vaše telo viac tónované. V tomto prípade sa kardiovaskulárny systém v dôsledku zvýšeného prietoku krvi posilní. Hlboký drep umožňuje načerpanie svalov z vnútornej strany stehna. Výsledkom týchto cvičení je bolesť počas menštruácie.

Tu nájdete odpovede na to, ako sa naučiť twerk, a môžete získať oveľa viac - krásnu reliéfnu postavu a neustále dobrú náladu. Ako sa napokon môžete zapojiť do buti tanca a premýšľať o životných problémoch?

Muž Twerk - Funkcie

Twerking môže začať praktizovať ľudí rôzneho pohlavia a veku, Tanec, ktorý hrajú muži v technike, sa prakticky nelíši od ženskej verzie.

Muži majú rozvinutejšie svaly, takže je pre nich jednoduchšie naučiť sa základy tohto tanečného štýlu. Niektorí muži môžu tancovať ešte lepšie ako ženy.

Žena Twerk - Funkcie

Tento štýl je obľúbený najmä u žien. Zmyselný tanec svojou schopnosťou priťahuje ženskú polovicu zviesť a prekvapiť silnejší sex.

Zvládnuť to môžu ženy s nádhernými bokmi a majitelia malých foriem. Úroveň fyzickej zdatnosti nie je pre podniky dôležitá, Odborníci sa domnievajú, že tanec pomáha relaxovať a zbaviť sa komplexov. Zlepšuje tiež svalovú úľavu a odstraňuje celulitídu.

Detský twerk

Dokonca aj deti majú záujem o twerking. Tento tanečný trend sa stal prvkom kultúry mládeže. Pri rytmických pohyboch dospievajúci vidia príležitosť ukázať svoju originalitu.

Podľa odborníkov tento tanec neobsahuje erotické a pornografické prvky, je preto prístupný deťom. V roku 2015 na koncerte v Orenburgu predstavili mladí predstavitelia miestnej tanečnej školy Booty Dance v kostýmoch včiel. Video z koncertu bolo zverejnené na internete a získalo veľa spätnej väzby.

Čo je to twerk bitka

Bitka v Twerku je súťažou medzi tanečníkmi tohto štýlu. Je organizovaná ako súčasť tanečnej súťaže alebo festivalu. Takéto súťaže môžu byť na medzinárodnej úrovni.

Interpreti demonštrujú svoje zručnosti a porota vyberie to najlepšie, Takéto súťaže často zahŕňajú peňažné odmeny. V bitkách sa tiež konajú majstrovské kurzy pre začiatočníkov.

Majstrovstvá v Twerku

V roku 2013 sa Veľká Británia stala prvou krajinou, ktorá hostila majstrovstvá topánok a tanca. V tom istom roku bol uvedený svetový rekord v twerkingu: v New Yorku na Herald Square vykonalo súčasne 358 ľudí.

Hlavnou súťažou v tomto tanečnom smere je „Dancehall Queen“. Organizuje sa v rôznych krajinách vrátane Ruska. Na Jamajke sa koná medzinárodná súťaž.

Tréning: ako sa naučiť tancovať twerk doma

S rastúcou popularitou sa Twerk stal komerčným tancom. Existuje veľa choreografov s dobrou základňou, ktorí môžu pomôžte zvládnuť túto techniku, Tento tanečný štýl však môžete študovať doma.

Vyžaduje si to:

 • pohodlné, nie príliš voľné oblečenie,
 • hudobný sprievod
 • voľný priestor pre pohyb,
 • Videopríručky Twerk.

Trvanie školenia do tanec je 45-60 minút, Zahŕňa nasledujúce kroky:

 1. Zahrejte sa. Uskutočňuje sa s cieľom zabrániť poraneniu svalov počas hlavnej časti tréningu.
 2. Základné školenie. Je to proces učenia základných pohybov tanca.
 3. Preťahovanie. V tomto štádiu si tanečník natiahne svaly tak, aby po chvíli mohol sedieť na priečnych a pozdĺžnych deleniach.
 4. Staging. V záverečnej fáze tréningu sú samostatne študované tanečné prvky usporiadané do zväzkov, aby neskôr mohli vytvoriť jeden tanec.

Hudba pre Twerk

Hudba pre tanec by mala byť rýchla a čistá. Tradičné žánre twerkárstva: Rap, R&B, samba.

Správna hudba vytvorí správnu náladu, Tu je ukážka skladieb, pre ktoré môžete ovládať tento štýl tanca:

 1. Migos - Hannah Montana (Twerk Remix).
 2. Onderkoffer - Twerk Shake Drop Repeat Repeat.
 3. Lady - Twerk.
 4. Rihanna - narodeninový dort.
 5. PROJECT PAT feat.JUICY J - Twerk That.
 6. Nabiha - Zvieratá.
 7. TWRK - Obývacia izba (feat. Dan Gerous).
 8. Nicki Minaj - Anaconda.
 9. DJ Snake feat. Alesia - Bird Machine (Original Mix).
 10. Yellow Claw & MOTi - Titta.
 11. Jay-Z - Znečistite rameno.
 12. DJ Unk - In Your Face.
 13. Baauer & RL Grime - Nekonečné kvapky (Original Mix).

Oblečenie pre twerk

Základom tanca sú intenzívne pohyby hýždia a bokov, takže si musíte zvoliť ten správny spôsob tréningu. Oblečenie pre tanec by malo byť tesné, ale nemalo by brániť pohybu bokov a nôh.

Miley Cyrus Dancing Twerk

Potreba vylúčiť príliš voľné oblečenie, pretože to bude rušiť tanec, Topánky by mali byť ľahké a pohodlné.

Vhodné pre začiatočníkov, legíny, tričko a tenisky so silnou podrážkou. Niektorí ľudia radšej tancujú naboso. vystavenie tela medziach slušnosti.

Tesné oblečenie priaznivo zdôrazňuje kontúry tela, ktoré sú potrebné na vnímanie tanca. Pre predstavenia môžete vyberte striekané legíny a top, Šumivé častice materiálu vizuálne okrúhle tvary a pomáhajú vyzerať sexy.

Pre majiteľov svieža poprsie svršku zapadajú, Takto je možné zdôrazniť ohyby tela a preukázať plochý žalúdok. Tanečníci dopĺňajú svoj vzhľad doplnkami.

Kraťasy pre twerk

Kraťasy pre twerk

Ďalšou bežnou možnosťou spodnej bielizne sú šortky. Dodržiavať slušnosť pod nimi môžete nosiť pančucháče.

Kraťasy vyzerajú veľmi výnosne v kombinácii s golfom alebo legínkami. Ak sa pre tanec vyberú džínsové šortky, urobia sa na nich hlboké rezy. Potom tkanina nebude brániť pohybu.

Pohyby Twerk

Pre tento štýl tanca sú charakteristické nasledujúce energetické pohyby:

 • rotácia zadku
 • vibrácie zadku
 • pohyby iba jedného zadku,
 • dolná rotácia chrbta
 • rytmické boky
 • biť boky,
 • opis ôsmich bokov.

Spodná časť tela sa pohybuje nezávisle od zvršku, Tanec sa hrá na ohýbaných nohách. Musíte narovnať telo a pozrieť sa pred seba. Ramená by mali byť na rovnakej úrovni a nohy by mali mať šírku ramien od seba. Potom sa môžete správne posadiť v tanci. Zadok v stlačení tlačí dopredu a chrbát vytvára ohyb v dolnej časti chrbta.

Keď sa zadok otáča vpred, prsty spočívajú na spodnej časti chrbta. Ak otočíte zadok späť, prsty spočívajú na bokoch, Môžete to urobiť bez pomoci rúk, ale jednoducho ich pred sebou natiahnite a pripojte ich k hradu.

Ak sa tanec vykonáva na podlahe, mali by ste si položiť ruky na zem a kolená mierne ohnúť. Ponožky musia byť rozmiestnené po bokoch, Pri aktívnom trasení zadku sa nohy narovnávajú a ohýbajú.

Vykonajú sa aj nasledujúce pohyby hýždia: sklopenie dozadu a potom potiahnutie dopredu. Boky vykonávajú horizontálne pohyby zo strany na stranu.

Anastasia Malysheva a Twerk

Anastasia Malysheva, učiteľka tanečnej školy Studi-on, sa narodila v Čeľabinsku. Bola členom obsadenie televíznej relácie "Tance" na kanáli TNTkde tancovala v štýle buty tanca.

Anastasia má na Instagrame asi 800 000 sledovateľov a pre fanúšikov tanečnej zdatnosti uverejňuje množstvo ohnivých videí a majstrovských kurzov.

Nikki Minaj

Americký spevák Nicki Minaj vďaka jasnému tanečnému predstaveniu predstavuje najvýhodnejším spôsobom svoje nádherné formy. Latexové oblečenie pomáha rapovému umelcovi vytvoriť pútavý vzhľad.

Nicky často tancuje Booty Dance a nahráva videá do siete, ktorú milióny fanúšikov sledujú v priebehu niekoľkých hodín.

Miley Cyrus

V roku 2013 vystúpila speváčka Miley Cyrus Twerk na MTV Video Music Awards, Tento francúzsky tanec sa odvtedy stal veľmi populárnym.

Mladá hviezda zhromažďuje štadióny a vo výkonoch a videách demonštruje majstrovské zvládnutie svojho tela. Vytvára správny dojem aj vďaka svetlým kostýmom a doplnkom.

Sibírsky twerk

Elena Fraules Yatkina je tanečnica a choreografka z Novosibirska. Jej tanečná skupina sa stala slávnou prvýkrát vďaka videu s výcvikom koristi.

Neskôr tím nakrútil videoklip a upútal pozornosť amerického rapového umelca a producenta Snoopa Dogga. V roku 2010 sa na súťaži v Rusku stala majiteľkou titulu Dancehall Queen Elena Yatkina.

Nyusha Twerk

V júni 2017 uverejnila speváčka Nyusha na Instagrame video, v ktorom tancovala v štýle but-dance. Vybrala si tento provokatívny tanec a podporila akciu „Dance good“ od Anastasie Fattakhovej.

Nyusha a jej tanečná skupina cvičia prvky twerkingu na skúškach a zaraďujú ich do show programov.

Twerk je užitočný tanec, ktorý môže nahradiť tréningy vo fitnescentre. Vďaka nemu sa posilňuje lis, vyvíjajú sa svaly nôh a zadku.

Tanec pomáha zvýšiť sebavedomie a získať sebavedomie, Učí cítiť hudbu a svoje telo. Preto má tento tanečný smer veľa fanúšikov.

História tanca

Twerking sa všeobecne nazýva buty-dance, čo znamená buttock dance (korisť - americký žargón, ktorý sa zriedka používa). História tanca siaha hlboko do afrických koreňov, kde dievčatá priťahovali mužov sexuálnymi a vzdornými pohybmi. V kmeňoch to bola ponuka na odchod do dôchodku a vstup do intímneho vzťahu. Как правило, если сильный пол отвечал схожим танцем, то всегда следовало продолжение.

После африканских народов бути-дэнс стал возрождаться в Америке, на заре 21-го века. Десять лет понадобилось миру, чтобы узнать, как научить тверкать правильно и сделать тверк популярным танцем. Начиная с 2010 года знаменитые движения ягодицами покорили мировые танцполы. Buti-dance sa teraz učia nielen k tomu, aby pritiahli partnera, ale aj k udržaniu fyzickej zdatnosti, pretože na to, aby sme pochopili, ako sa naučiť, ako sa krútiť od nuly, stačí začať cvičiť.

Essence twerk

Naučiť sa, ako sa naučiť twerk, je dôležité pochopiť podstatu tanca. Buti-dance je zadok tanec, ktorý zahŕňa aj žalúdok, dolnú časť chrbta a boky. Akrobatika je tanec, pri ktorom sa svaly gluteu nepohybujú synchrónne, ale chaoticky a vytvárajú vo vzduchu vzory k rytmu hudby. Hlavným problémom je naučiť sa ovládať a cítiť každý sval, aby ho ovládal počas tanca a vykonával zložité triky.

Na zvládnutie twerkingu je dôležité cítiť svoje telo. Ak sa pozriete na populárnych tanečníkov, všimnete si, ako sebaisto sú schopní vibrovať a hýbať svaly zadku, kresliť osem hodín vo vzduchu, biť v určitom rytme, zdôrazňovať tempo hudby a počas aktívneho tanečného tanca prakticky nepohybovať hornou časťou tela.

Naučiť sa tancovať od nuly

Chcete sa rýchlo naučiť hrať doma? Potom sa pripravte na denný tréning, pretože korisťový tanec vyžaduje dobrú fyzickú prípravu. Musíte byť robustní, silní a mať maximálny ťah, prvé výsledky však môžete dosiahnuť po 3-5 hodinách.

Pripravíme potrebný inventár:

 1. Vyberte si najpohodlnejšie oblečenie. Na twerkovanie nemusíte používať úzke tepláky. Stretch legíny alebo voľné kraťasy vám vyhovujú. Výber v prospech druhého otvorí viac príležitostí v tanci, pretože základom buty tanca je ukázať krásu zadku.
 2. Pred začatím vyučovania je potrebné vykonať úplné zahriatie, ktoré môže trvať až 30 minút (a to sa nezapočítava do času stráveného twerkingom). Preto by ste mali prideliť najmenej 1 hodinu denne.
 3. Ako sa rýchlo naučiť twerk? Existujú tri posvätné pravidlá: nebuďte leniví, dokončujte všetky úlohy vo vysokej kvalite a neobmedzujte sa.

Tanec sa môžete naučiť v krátkom čase, ak budete dodržiavať všetky tieto tipy. Pamätajte, že v twerkingu nie sú žiadne obmedzenia - môže to urobiť ktokoľvek a akákoľvek fyzická forma. Je chybou veriť, že korisťový tanec je určený iba pre štíhlych, vyčerpaných dievčat, pretože nežijeme v afrických kmeňoch.

Cvičenie doma

Ak sa chcete naučiť, ako sa rýchlo naučiť, ako doma hospodáriť, musíte začať s každodenným školením. Triedy spravidla pozostávajú z zahrievania, štúdia základných pohybov, strečingu a tanca.

 • Zahrejte sa. Mali by ste začať s ľahkými naťahovacími a hnetiacimi svalmi, aby ste zabránili poraneniu tkaniva. Pamätajte, že twerk je tanec zadku, preto musíte venovať osobitnú pozornosť drepom, otáčaním tlače. Je veľmi dôležité vykonávať všetky cvičenia na technike, aby sa správne pôsobilo na svaly. Napríklad musíte sedieť s rovnou chrbtom, nie relaxovať. Na udržanie tvaru a zlepšenie výdrže dvakrát denne sa odporúča vyrobiť tyčinku.
 • Učenie základných pohybov. Všetky buty tanečné pohyby sa vykonávajú s roztiahnutými nohami. Nakloňte svoje telo dopredu a pokúste sa začať rotáciu gluteálnych svalov, najskôr v smere hodinových ručičiek, a potom proti nemu. Cvičenie zopakujte 3-krát a urobte 5-10 otáčok. Potom musíte zasiahnuť boky v hudobnom rytme. Prvé dni tried budú náročné, ale po niekoľkých tréningoch sa odporúča zrýchliť tempo rotácie. Keď začnete pociťovať svoje telo, môžete zahrnúť kolená a naučiť sa vibrácie.
 • Preťahovanie. Ak sa chcete naučiť profesionálne sa učiť twerk, musíte sa naučiť strečing. Denné kurzy vám pomôžu urobiť rozdelenie do dvoch týždňov. Rozťahovanie je tiež potrebné, aby ste ho mohli ľahko ohnúť a držať svoje telo v jednej polohe.
 • Tanečné predstavenie. Mali by ste ísť do tejto fázy, keď ovládate základné prvky v Twerku. Potom musíte vyvinúť pohyby pre hudbu a spojiť ich do jedného celku.

Tanečné profesionály

Výhody tohto štýlu tanca:

 • Počas samotného twerku a prípravných cvičení sa postava zlepšuje: prebytočný tuk sa spaľuje, pokožka sa stáva elastickou, svaly sa viac formujú. Zároveň telo získava sexy a zvodnú siluetu, pretože zadok zohráva v tanci dôležitú úlohu.
 • Buti-dance má priaznivý vplyv na chrbát, boky, dolnú časť chrbta, abs. Vďaka triedam je telo posilnené, objavuje sa vytrvalosť. Twerking môže byť vynikajúcim profylaktickým prípravkom proti vzniku skorých patológií.
 • To je prekvapujúce, ale tanec má silný vplyv na reprodukčný systém. Pravidelné cvičenie zlepšuje prietok krvi do panvových orgánov, čo vedie k zvýšenej citlivosti. Dievčatá, ktoré sa angažujú v butickom tanci už dlhší čas, si uvedomujú, že ich sexuálny život sa dramaticky zmenil: orgazmy sa stali častejšie a jasnejšie, bolesť počas menštruácie sa výrazne znížila.

Užitočné tipy

Nezabudnite na nasledujúce skutočnosti:

 • Nerobte si starosti s nadváhou a nedokonalou postavou. Twerk určite pomôže zbaviť sa komplexov, získať sebavedomie a lásku k vášmu telu. Po prvom intenzívnom tréningu si všimnete, ako postava preberá atraktívne, ženské a zalévacie formy.
 • Buti-dance je tanec, ktorý si vyžaduje dobrú fyzickú prípravu a zaťaženie tela. Preto, ak ste v minulosti utrpeli poranenia chrbtice alebo sa vyskytli abnormality v muskuloskeletálnom systéme, celý tréning by sa mal uskutočňovať čo najpresnejšie a pod úplnou kontrolou.

záver

Teraz viete, ako sa naučiť twerk. Na školenie nemusíte hľadať samostatnú veľkú miestnosť a navštíviť drahé telocvične. Všetko, čo je potrebné, je malá zóna v každej miestnosti, aktívna hudba, túžba pracovať na sebe a túžba zbaviť sa existujúcich komplexov.

Pozrite si video: HOW TO TWERK. Twerking TUTORIAL w @NeeshNation Club Dance Moves. DANCE TUTORIALS LIVE (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send