Užitočné tipy

Ako rád piť vodu?

Pin
Send
Share
Send
Send


5 spôsobov, ako milovať pitnú vodu

V súčasnosti nie je žiadnym tajomstvom, že počas režimu prípravy tela na letnú dovolenku zahŕňa väčšina programov na efektívne chudnutie niekoľkokrát zvýšenie príjmu tekutín, najmä čistej VODY.

Za posledné tri mesiace som úspešne schudol. Účinok na tvár! Ale na začiatku som mal vnútorný odpor kvôli tomu, že som nemohol piť veľa VODY ... nevyliezlo!

Často som počul narážky: piť vodu? Koľko A potom budete počuť odpoveď: Nooo! Veľa nepijem! 3-4 litre?

Tu je niekoľko spôsobov, ako som si zamiloval VODU pre seba a ponúkam vám. Všetko je veľmi jednoduché.

Sme zvyknutí nalievať každý deň spodu, umývanie, umývanie riadu, nádrže na prepravu nákladných automobilov a fľaše na cestách. Všetko zle! Zaobchádzajte s ňou ako s najdrahším darom nášho vesmíru! Pozrite sa, ako ľudia žijú v krajinách, kde zrážky pripadajú dva dni v roku atď. Každá bunka nášho tela je naplnená vodou, voda je zapojená do každého fyziologického procesu nášho tela a všetkej živej prírody.

2. Vyberte VODU na pitie iba v čistote!

Vždy sa mi zdá zvláštne, keď človek minú značné množstvá na dobré cigarety, drahý alkohol a pitnú vodu z kohútika s prídavkom chlórových prísad. Vyberte si najchutnejšiu vodu pre seba! Každá preferencia je iná a VODA v hypermarketoch je celý oceán. Aj keď je k dispozícii pre všetkých, vyskúšajte ho. Zahrajte si hru - som odborník na VODU!

3. Pite vodu z SKLA!

Samozrejme je príjemnejšie piť čistú pramenitú vodu zo skleneného pohára, v ktorom je viditeľná jej čistota a modrosť, hra svetla a odrazov. Zmeňte využitie vody na AKT, aby ste sa naplnili tým, čo v súčasnosti potrebujete - dajte mu kvalitu, silu, múdrosť, energiu, zdravie, lásku, vieru, elixír mladosti, liek na stagnáciu, obľúbený nápoj miliardára ... Voda je oceán, potok, more, pramienok, búrlivá rieka, jar života.

4. Nabite vodu SUN!

Je jar! Slnko je najsilnejším zdrojom voľnej energie! Musíte len dať na slnko pohár alebo fľašu vody a to je všetko, po opitosti slnečnej tekutine ste Herkulovi! Ste bohyňa! Pamätajte, že je PLNÁ MESIAC! Vynikajúci náboj - zvlášť užitočné pre ženskú energiu!

5. Nenechajte sa opiť, ale NÁPOJE!

Moje ráno začína dvoma pohármi VODY izbová teplota! Našiel som spôsob, ako piť 4 litre vody denne. Denný objem som rozdelil na poháre a vložil som ho do denného režimu, pričom som kombinoval použitie iných tekutín: káva, čaj atď. Ak zistíte, že je ťažké piť vodu, okamžite ho vo veľkých dávkach začnite rozdeľovať do časových intervalov - po 5 minútach, po 10 minútach atď. .D. Vypite vodu v malých dúškoch. Mimochodom, chcem poznamenať, kdekoľvek a kým pracujete, vždy potrebujeme pauzy v činnosti - a preto pitie VODY bude pre vás skvelým časom - PAUZA pre seba / môjho milovaného.

A v neposlednom rade. Zamilujte sa do VODY, nech sa stane pre vás zdrojom naplnenia radosti, šťastia, očistenia, aktivácie vášho NOVÉHO myslenia.

Pozrite si video: Как полюбить пить воду? (August 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send