Užitočné tipy

10 spôsobov, ako sa rozmaznávať - ​​milovaní

Pin
Send
Share
Send
Send


Naše ráno patrí do práce v domácnosti, deň do práce, večer starostlivosť o milovaných. Ako nájsť čas pre seba milovaného a stráviť ho takým spôsobom, aby ste našli duchovnú harmóniu?

Náš každý deň je plný starostí a skutkov od skorého rána do neskorého večera. Naše ráno alebo jeho časť patrí domu a deň do práce. Zvyčajne venujeme starostlivosť blízkym. Ale je tu iba dvadsaťštyri hodín denne a je mimoriadne dôležité venovať sa aspoň časť času sebe - „náklady“ na sprchovanie, líčenie, manikúru alebo spánok sa nepočítajú.

Okamžité „pre seba“ vám pomôžu zlepšiť vašu náladu, zvýšiť vašu sebaúctu a fyzický tón.

Módny koncept me-moment (z angličtiny ma - "Ja, moje" - a okamih, to znamená „okamih, čas“) - nie krátka prestávka v sérii každodenných starostí („Budem si ľahnúť 15 minút a chodím variť cestoviny“), ale skutočná filozofia krásy a harmónie, ktorá by sa mala zmeniť na nočný rituál získavania vnútornej a vonkajšej príťažlivosti. Hodiny alebo minúty venované sebe samému pomôžu milovať sa, odhaliť nové talenty a pokraj seba

Me-moment: zložky šťastia

Čo vám teda pomôže uniknúť každodenným starostiam, cítiť plnosť radostí života a objavovať nové silné stránky a príležitosti vo svojom vnútri? Zaveďte do prevádzky jednoduché a veľmi príjemné tajomstvá harmonickej dovolenky!

Vo večerných hodinách, keď sú všetky starosti pozadu, a môžete sa konečne vzdať všetkého, prichádza ten sladký okamih „pre seba“. Prezeranie pošty a vašich stránok na sociálnych sieťach, blogovanie, online lekcie angličtiny sú dvojnásobne príjemné „v spoločnosti“ šálky vášho obľúbeného čaju alebo horúcej čokolády.

1. Začnite ráno novým spôsobom.

Denná rutina je už dlho ohromujúca ... Chcem niečo nové, ale vy sami sa musíte dostať do prísneho rámca toho, ako by sa mala správať matka alebo manželka. Preto prvé povinnosti a skutky, a potom všetko ostatné ..., na ktoré zvyčajne nezostáva.

Vstaň o hodinu skôr! A utrácajte to, čo sa vám páči, či už je to prechádzka na čerstvom vzduchu, krátka meditácia, vaše obľúbené skladby ešte predtým, ako sa všetci zdvihnú ... Takže ste nabití energiou a harmóniou hneď ráno

Prvých 12 minút po prebudení je základom celého dňa. To, ako trávite tento čas, závisí od toho, ako váš deň ide.

<Mimochodom, sám som natáčal a natáčal film, keď sme odpočívali pri Jalte.>

2. Nedovoľte, aby ste nič neurobili

Chápem, že každá viac-menej organizovaná žena má denný rozvrh na nasledujúce týždne ... koniec koncov, ženy sú zodpovednejšie (s náležitým ohľadom na mužov) pri riešení každodenných problémov.

A ak zrazu budete mať voľnú minútu, pravdepodobne tam nájdete, čo robiť so sebou.

A vy sa snažíte robiť čokoľvek?! Ležanie na gauči pol hodiny po prebudení ... nasiaknutie kúpeľa ... chatovanie s priateľmi na telefóne)))

A čo je najdôležitejšie: NEVYHĽADAJTE sa, že strácate čas!

Nie ste výťahom, ktorý pracuje nepretržite.

3. Doprajte si ošetrenie v kúpeľoch

Chcel som písať o starostlivosti o telo a relaxácii doma ... Ale ak máte doma malé deti alebo pracujete vo dne a prichádzate domov iba večer, keď je celá rodina zostavená, je nepravdepodobné, že budete môcť relaxovať na 100% ...

Moderné kúpeľné salóny ponúkajú celú škálu služieb: od masáží a aromaterapie až po bazény a termálne kúpele s krásnou hudbou a sviečkami.

Raz za mesiac si môžete určite dovoliť utiecť z domácich prác a užiť si naplno!

4. Choďte nakupovať

Ak máte v peňaženke len dosť peňazí, aby ste si nepretiahli nohy do výplaty, myšlienka nakupovania spôsobí ostré odmietnutie: „Čo tam budem robiť?“

Moderné nákupné centrá sú však konglomerátmi krásnych obchodov, útulných kaviarní, zábavných centier ...

Ženy sú v podstate vizuálne, absorbujú rozmanitosť sveta pomocou EYES. Nepripravujte sa o potešenie z nakupovania, vyskúšajte všetko, čo vaše oči zachytili, vypite kávu v príjemnom prostredí ...

Nie je potrebné míňať peniaze))) A máte veľa radosti.

8 spôsobov, ako znížiť stres vo vašom živote.

5. Usporiadajte stretnutie s priateľmi

Nepýtam sa, kedy ste sa naposledy stretli s blízkymi priateľmi ... V ére mobilných telefónov a internetu sa komunikácia stala virtuálnou a jedna na druhú.

Áno, môžete usporiadať stretnutie skupinového videa na Skype, ale je to naozaj náhrada za živú podporu, teplé objatia, hovoriť o ničom .... Vždy existujú otázky a situácie, ktoré môžete zdieľať iba osobne.

6. Pozastavte varenie

Žiadam vás, aby ste prestali variť vôbec ... ale môžete si urobiť malú prestávku.

V takmer každom dnešnom meste si môžete objednať jedlo doma: pizzu, sushi alebo akékoľvek iné jedlo z jedálneho lístka (podľa toho, kde žijete).

Romantickejšia možnosť: pozvi svojho manžela / milovaného muža na romantickú večeru v kaviarni alebo reštaurácii.

<V našej rodine nie je žiadny alkohol, ale obrázok je pekný ...>

7. Strávte večer so svojím blízkym

Neuspokojený život postupne zabíja aj tie najhorúcejší pocity. Najmä vtedy, keď je v dome veľa detí.

Dohodnite sa s príbuznými / priateľmi / opatrovateľkou, že sa o deti budú starať pár hodín ... a sami ...

Zažite nezabudnuteľný večer pre seba a svojich blízkych. So sviečkami, ľahkou večerou, zmyselným filmom a vaňou s ružovými lístkami.

Koľko je dosť vašej fantázie.

8. Urobte niečo, čo neustále vyprší

Váš zoznam úloh má určite obľúbenú aktivitu / I, ktorú neustále odkladáte, kým nebudete mať voľný čas.

Voľný čas je ilúzia, nemusí to byť v nasledujúcich 10 rokoch. A čo by ste odložili, čo by ste radi robili tak dlho?

Čo rád robíš? Šiť? Pliesť? Kresliť? Písať? Znova si prečítate svoju obľúbenú knihu?

Alebo možno už dlho plánujete ísť do kaderníctva, urobiť manikúru ...

Urob to! Prestaňte odkladať! Žiješ raz.

<V San Diegu v Kalifornii sa splnil dlhotrvajúci sen vidieť kosatku, kde sme celý deň vyčlenili na návštevu Sea World Park. >

9. Spravte Pravidelne PAMPER VAŠEHO ZARIADENIA

Som príroda realista a úplne dobre rozumiem, že po tomto článku môžete urobiť niečo z tohto zoznamu.

Robte a zabudnite na každodennú rutinu.

Ale aké bude skvelé, ak si KAŽDÝ deň dovolíte trochu radosti: pripravte si ovocný šalát, zjedzte svoj obľúbený tortu / zmrzlinu ... náš život sa skladá z takýchto maličkosti!

2. Vykonajte manikúru alebo pedikúru

Pridajte niekoľko kvapiek éterického oleja a sprchového gélu do misky teplej vody, namočte do nich ruky alebo nohy a zapnite obľúbenú sériu. Ak nemáte špeciálnu súpravu na manikúru a pedikúru, jednoducho premiestnite kožičku pomocou vlhkej utierky. Potom použite drhnutie a aplikujte svoj obľúbený lak na nechty.

Pin
Send
Share
Send
Send