Užitočné tipy

Nové super mario bros

Pin
Send
Share
Send
Send


Predtým hral jeho syn na smartfóne v Super Mario Run. Hra je usporiadaná tak, že každé 4 hodiny sa otvára príležitosť kúpiť si vstupenky na účasť v „pretekoch“. Kúpil som si hru a vo voľnej verzii je hra s počítačom obmedzená na úroveň „Svet 1“, ale ak chcete súťažiť s ostatnými hráčmi, môžete jednu z týchto lístkov minúť na jednu súťaž. Nejako to všetko strávil, unavený z voľných úrovní a na Youtube našiel pasáž hier za účasti Mario. Video sa mu naozaj páčilo s hrou „Novší SUPER MARIO BROS“, ale teraz sa ho bojím dovoliť Nintendo Wii, pretože moja televízna obrazovka nie je pancierovaná a konzola Wii v set-top boxe má tendenciu zlomiť obrazovku. Nie všetci, ale sú tu obľúbení. Zdá sa mi, že moje dieťa je presne také, ale nechcem skontrolovať svoje odhady :) V súvislosti s tým som do počítača nainštaloval emulátor hernej konzoly Nintendo Wii, ale kvôli kontrole som pripojil gamepad XBox One (plus myš).

Hra Novšie SUPER MARIO BROS, nastavenia pre gamepad XBox One (plus myš pre výber).
0. Vyberte typ vzdialeného Wiimote 1 - Emulovaný Wiimote
:
1. Kliknite na tlačidlo Konfigurovať.
2. Ako ovládacie zariadenie vyberte „XInput / 0 / Gamepad“

3. V časti Tlačidlá stlačte pravé tlačidlo myši na tlačidle A a vložte kód do vstupného poľa:

To umožní výber pomocou ľavého tlačidla myši v ponuke a súčasne v hre pomocou tlačidla „A“ na gamepete.

4. V časti Tlačidlá stlačte pravé tlačidlo myši na tlačidle B a vložte kód do vstupného poľa
"Tlačidlo B" | `DInput / 0 / Keyboard Mouse: Click 1`
5. Ostatné tlačidlá virtuálneho Wii-remote som nakonfiguroval nasledovne:

6. Ďalšia časť je zodpovedná za pohyb kurzora pomocou virtuálneho diaľkového ovládača Wii (nastavenia citlivosti sú zvýraznené červenou farbou):

Kódy pre hodnoty IR poľa (Na ich zadanie musíte stlačiť pravé tlačidlo myši, nie ľavé):

  • Up (hore):
  • Down (dole):
  • Ľavá (ľavá):
  • Right (vpravo):
  • Vpred - Posúvajte kolieskom myši dopredu
  • Dozadu - posúvajte kolieskom myši späť
  • Hide (Odstráňte diaľkový ovládač z obrazovky) - kliknite na koliesko myši:

6. Sklon Wii-remote nehrá v tejto hre žiadnu rolu, ale na niekoľkých úrovniach som musel hľadať odpoveď na internete. Mario spravidla zaútočí na nepriateľov jednoducho na ne skočí. Ale Vovka sa dostala k šéfovi na strome s voštinami. Kocky boli rozptýlené po obrazovke, ktoré sa logicky muselo zdvihnúť a hodiť na tohto šéfa. Ako dieťa som hrával Mario, ale neexistovala taká „múdrosť“, takže otázka dieťaťa „ako ho poraziť“ ma prekvapila. Po hľadaní riešenia sa ukázalo, že potrebná akcia je:

Tlačidlo "1", zatiaľ čo čelí objektu a dáva diaľkovému ovládaču rýchle trasenie, by malo fungovať

Postavte sa pred objekt (kocka), podržte stlačené tlačidlo „1“ na diaľkovom ovládači a potraste s diaľkovým ovládačom. Na gamepad nie sú žiadne gyroskopy, takže ak ich zatrasiete, nič sa nezmení. V mojej konfigurácii používam na spustenie (fotografovanie) tlačidlo „B“, a aby si hra mohla myslieť, že som otriasla gamepadom, išla som do sekcie „Shake“ a priradila som pravý spúšť ku všetkým trom osám:


Teraz, keď sa priblížite k objektu (odrazový mostík alebo kocka ľadu atď.), Podržte stlačené tlačidlo B na ovládači a stlačte pravé tlačidlo, potom Mario zdvihne tento objekt.

Pin
Send
Share
Send
Send