Užitočné tipy

Ako ripovať MP3 zo zvukového CD pomocou iTunes

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho ľudí používa iTunes alebo skôr takmer všetky :). A niekto má iPod, niekto iný má MP3 prehrávač. IPod je jednoduchý - kopírovanie hudby z knižnice iTunes sa vykonáva prostredníctvom synchronizácie. S ostatnými hráčmi je však situácia trochu komplikovanejšia.

Nič však nie je nemožné a iTunes nie sú také strašidelné a hrozné. Ak chcete skopírovať jeden album alebo celý zoznam skladieb do prehrávača, ktorý nie je prehrávačom iPod, alebo iba zdieľať hudbu s niekým bez vypálenia zvukového disku, musíte vybrať všetky súbory v zozname skladieb iTunes a presunúť ich do niektorého viditeľného priečinka (samozrejme, Musíte to urobiť vopred).

Súbory sa skopírujú a dajú sa presunúť kamkoľvek. Nevýhodou tejto metódy je, že pre každé album musíte vytvoriť samostatný priečinok a zopakovať postup pre ďalšie albumy a zoznamy skladieb.

Ďalším problémom, ktorý môže vzniknúť, je chyba pri exportovaní zoznamu skladieb pre prehrávače mp3, ako je Rio Carboon. Nekompatibilitu formátu zoznamu skladieb možno vyriešiť pomocou skriptu Kopírovať zoznam skladieb na kartu, ktorý možno použiť aj na export skladieb na iné jednotky Flash.

Aby bol tento záznam kompletný, možno budete musieť dekódovať mp3 zakúpené v obchode iTunes. Bezplatná hymna pomôcka im pomôže vyliečiť ich z limitov na 5 počítačov a rôznych druhov ochrany.

Nastavenia kopírovania hudby

1. Otvorte Štart> Všetky programy> Windows Media Player, Ak je skratka z ponuky Štart odstránená, stlačte kombináciu klávesov Windows + R, zadajte wmplayer.exe a stlačte OK.

2. V okne Windows Media Player (v režime knižnice) kliknite na Zoradiť> Možnosti.

3. V okne, ktoré sa otvorí, otvorte kartu Kopírovanie a konvertovanie hudby z disku CD.

Tu môžete určiť priečinok na ukladanie hudby (vybratý priečinok sa pridá do hudobnej knižnice), ako aj upraviť formát a kvalitu zvukových súborov. Dostupné zvukové formáty:

  • WMA 48-192 kbps
  • Wma pro 48-192 kbps
  • WMA (variabilný prietok) od 40-75 kbit / s do 240-355 kbit / s,
  • WMA bez straty dát 470 - 940 kbps,
  • MP3 128 - 320 kb / s,
  • WAV - zvukový formát bez straty kvality.

Bitová rýchlosť (kvalita zvuku) sa mení pomocou posúvača.

4. Kliknite na OKuložte nastavenia.

Kopírovanie skladieb zo zvukového CD

1. Vložte zvukové CD do jednotky.

2. Otvorte Windows Media Player. Ak sa prehrávač spustí v režime zoznamu súborov, prepnite ho do režimu knižnice.

3. Začiarknite políčka skladieb, ktoré chcete kopírovať.

4. Na navigačnej table prehrávača kliknite pravým tlačidlom myši na disk CD-ROM a vyberte položku Skopírujte disk do knižnice.

5. Počkajte na dokončenie kópie.

6. Otvorte knižnicu „Music“ alebo priečinok s uloženými súbormi (predvolene - „Moja hudba“, ktorý sa nachádza na adrese:% UserProfile% Music).

Ako preniesť hlasový záznam z iPhone do počítača

„V telefóne iPhone je niekoľko hlasových poznámok a chcel by som ich preniesť do svojho počítača Mac, pretože ich budem potrebovať neskôr. Vie niekto, ako to urobiť rýchlo. Potrebujem najjednoduchší spôsob. “

Podobné správy o nájdení najlepšieho spôsobu prenosu hlasových záznamov z iPhone do Mac nájdete na rôznych technických fórach, kde používatelia zdieľajú svoje skúsenosti. Aby sme nestrácali čas, rozhodli sme sa kombinovať najlepšie spôsoby prenosu zvukových súborov do Mac v jednom článku.

1 spôsob. Hlasové nahrávanie e-mailom

Najjednoduchší spôsob, ako zahodiť hlasové poznámky z iPhone do počítača, je poslať ich e-mailom. Spoločnosť Apple túto možnosť poskytla a pridala ju do zoznamu štandardných funkcií.

1. Otvorte aplikáciu Voice Recorder.

2. Zo zoznamu vyberte požadovanú hlasovú poznámku a šípkou kliknite na tlačidlo „Zdieľať“.

Z navrhovaných možností vyberte možnosť „Pošta“. Program automaticky vytvorí písmeno s pripojeným zvukovým záznamom. Zadajte e-mailovú adresu a stlačením tlačidla ju odošlite.

Na prvý pohľad je táto metóda veľmi jednoduchá, ale má svoju vlastnú mínus. Ak potrebujete poslať viac zvukových záznamov naraz, nemôžete to urobiť súčasne. Budete ich musieť zasielať postupne, a to si môže vyžiadať veľa voľného času.

2 spôsoby. Prenášajte zvukové poznámky pomocou iTunes

Druhým spôsobom je použitie štandardného nástroja iTunes na synchronizáciu údajov medzi iPhone a Mac. Formát hlasového záznamu je podobný ako pri hudobných súboroch, takže môžete importovať hlasové poznámky z telefónu do počítača presne rovnakým spôsobom ako hudba z iPhone do Mac. Tento proces je podrobne opísaný nižšie.

1. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou kábla USB.

2. Spustite iTunes na počítačoch Mac.

3. Kliknite na ikonu zariadenia.

4. Na ľavej table ponuky vyberte časť Hudba.

5. Ďalej začiarknite políčko vedľa položky „Synchronizovať“. A začiarknite políčko vedľa položky „Povoliť hlasové poznámky“.

6. Potom kliknite na tlačidlá „Použiť“ a „Dokončiť“. Všetky zvukové súbory vrátane hlasových poznámok sa synchronizujú do vášho zoznamu iTunes.

3 spôsoby. Ako zahodiť hlasové nahrávky z iPhone do Mac bez iTunes

Druhý spôsob prenosu hlasových záznamov pomocou iTunes má mínus. Väčšina používateľov zariadení so systémom iOS nepáči používať službu iTunes, pretože pravidelne zamrzá a kazí sa. Preto existuje ďalší jednoduchý spôsob prenosu hlasových záznamov z iPhone do Mac bez iTunes. Toto je možné dosiahnuť pomocou aplikácie Tenorshare iCareFone.

Nástroj vykonáva niekoľko funkcií naraz: správca súborov, čistenie na urýchlenie zariadenia, zálohovanie a obnovenie, blokovanie reklám a odstraňovanie rôznych chýb v systéme iOS. Ak chcete preniesť zvukové poznámky do počítača, postupujte takto:

1. Stiahnite si program z oficiálnej webovej stránky, nainštalujte ho do svojho počítača, môžete ho okamžite spustiť.

2. Pripojte svoj iPhone k počítaču pomocou kábla USB, program okamžite identifikuje vaše zariadenie.

3. Ďalej v hlavnej ponuke vyberte funkciu „Správa“.

4. V novom okne musíte vybrať položku „Hudba“. Počkajte chvíľu, kým program stiahne všetky vaše hudobné súbory a hlasové poznámky.

5. Ďalej musíte označiť požadované hlasové nahrávky, potom stačí kliknúť na tlačidlo „Export“, aby ste ich uložili do svojho počítača Mac. To je všetko!

Uvedomte si, že táto metóda nie je jednoduchšia, plus skutočnosť, že program Tenorshare iCareFone sa vám v budúcnosti môže hodiť. Preto by som uprednostnil túto metódu, najmä preto, že môžete rýchlo preniesť niekoľko hlasových záznamov z iPhone do Mac naraz. Program iCareFone vám navyše umožňuje spravovať určité typy súborov (videá, hudbu, fotografie atď.), Atď. Ich exportovať do počítača a naopak.

Ak máte otázky, môžete ich nechať v sekcii komentárov.

Pin
Send
Share
Send
Send