Užitočné tipy

Ako pridať hudbu z počítača do iTunes

Pin
Send
Share
Send
Send


Skladby s hudbou na Instagrame sa dajú ľahko snímať. Všetko, čo potrebujete, je program, v ktorom sa nachádza prehrávač s vašimi obľúbenými skladbami. Niekto uprednostňuje počúvanie skladieb online prostredníctvom VK, niekto ich ukladá offline do rôznych aplikácií a niekto ich sťahuje do svojho telefónu.

Ako pridať hudbu k príbehu:

 1. Otvorte ľubovoľnú aplikáciu, v ktorej sa zhromažďuje vaša obľúbená hudba.
 2. Prehrajte svoju obľúbenú skladbu.
 3. Otvorte instagram a vytvorte príbeh tým, že hudbu vložíte do príbehu.
 4. Fotoaparát a grimasa môžete krútiť podľa rytmu hudby. Natáčanie príbehov pomocou hudby je celkom zábavné.
 5. Uložte príbeh a rozložte ho. Pozadie podľa vášho výberu prehrá skladbu.

Teraz viete, ako vytvárať a nahrávať príbehovú hudbu!

Podobné zameranie funguje takmer na všetkých aplikáciách (VK, BOOM, SWPlaylist, Music na iPhone atď.), v ktorých sa skladby prehrávajú. Hudba zo slúchadiel k príbehu však nebude fungovať. Pred fotografovaním videozáznamov ich vždy snímte. Alebo môžete predstierať, že nosíte slúchadlá a nepripájate ich k telefónu.

Pre iphone

Vydaním nového systému iOS 11 majú majitelia telefónov iPhone možnosť zaznamenať všetko, čo sa deje na obrazovku ich smartfónu. Túto funkciu použijeme. Rozsvieti sa prejdením prstom nahor a potom sa rozsvieti Ovládací panel Na nahrávanie musíte vybrať ikonu v tvare kruhu.

Ak ste túto funkciu nepridali, prejdite na adresu Nastavenia - Kontrolný bod - Prispôsobte ovládacie prvky - Pridať záznam obrazovky.

Pred nahrávaním nezabudnite v nastaveniach nastaviť nasledujúce parametre: Nastavenia - Obrazovka a jas - Automatické uzamknutie - 1 minúta.

Ako prekrývať hudbu na fotografii v príbehu:

 1. Otvorte ľubovoľnú aplikáciu s hudbou a prehrajte skladbu.
 2. Otvorte požadovanú fotografiu v aplikácii VK alebo v ľubovoľnom posli. Ak ju otvoríte jednoducho v aplikácii Camera Roll, hudba sa nezaznamená.
 3. Prejdite prstom nahor a kliknite na „Nahrávanie obrazovky“, 30 sekúnd stačí.
 4. Teraz viete, ako vytvoriť Instagram príbehovú hudbu. Zostáva iba načrtnúť príbeh.

Hornú časť môžete orezať pomocou červeného pruhu záznamu a času v ľubovoľnom video editore. Napríklad VivaVideo, Stačí orezať obrázok.

Akýkoľvek editor videa

Hudbu môžete do príbehu vložiť na fotografiu pomocou editora videa. Sú na to vhodné:

 • Flipgram,
 • V> Akékoľvek editory sú vhodné tam, kde je možné ukladať obľúbené skladby. Princíp činnosti je pomerne jednoduchý. Ako vytvoriť príbeh s hudbou na instagrame:

 1. Otvorte editor videa.
 2. Nahrajte fotku alebo video.
 3. Stiahnite si zvuk.
 4. Uložte hotový projekt.
 5. Uverejnite príbeh. Pozrite sa, aké ľahké je sťahovať hudbu do príbehu!

Animované príbehy

Mnohí z vás videli animované príbehy na hviezdach a len na verejnosti, keď predstavia singel. Toto všetko robia ručne špeciálni ľudia. Tí, ktorí vlastnia Po účinkoch a pozná základy tvorby animácie, môže to ľahko zopakovať v živote.

Vývojári bohužiaľ ešte nevytvorili také aplikácie, v ktorých si môžete vytvoriť skvelé „obaly“ svojich príbehov. Ale ak sa objavia, budeme vás informovať!

Takéto animované príbehy sú veľmi obľúbené u Dima Bilana, Yany Rudkovskej, Olgy Buzovej, Leny Temnikovej, Maxa Fadeeva a mnohých ďalších.

Teraz viete, ako pridať hudbu do deja Instagramu. Využívajte jednoduché hacky na život a vyplňte svoje príbehy a príjemné chvíle svojimi obľúbenými skladbami. Nechajte počet názorov na vaše príbehy exponenciálne rásť.

Ďakujem za tvoj čas.

Ako pridať skladby do iTunes?

Spustite iTunes. Všetka vaša hudba pridaná alebo zakúpená v iTunes sa zobrazí v rezerve "Hudba" pod kartou „Moja hudba“.

Hudbu môžete prenášať do iTunes dvoma spôsobmi: jednoducho potiahnutím a presunutím do okna programu alebo priamo cez rozhranie iTunes.

V prvom prípade musíte otvoriť hudobný priečinok na obrazovke a vedľa okna iTunes. V priečinku s hudbou vyberte všetku hudbu naraz (môžete použiť klávesovú skratku Ctrl + A) alebo vyberte skladby (musíte držať stlačenú klávesu Ctrl) a potom začnite presúvať vybrané súbory do okna iTunes.

Hneď ako uvoľníte tlačidlo myši, iTunes začne importovať hudbu a potom sa všetky vaše stopy zobrazia v okne iTunes.

Ak chcete do iTunes pridať hudbu prostredníctvom programového rozhrania, kliknite na tlačidlo v okne zlučovača médií "Súbor" a vyberte „Pridať súbor do knižnice“.

Prejdite do priečinka s hudbou a vyberte určitý počet skladieb alebo všetky naraz, po ktorých iTunes začne postup importu.

Ak potrebujete do programu pridať niekoľko priečinkov s hudbou, kliknite v rozhraní iTunes na tlačidlo "Súbor" a vyberte „Pridať priečinok do knižnice médií“.

V okne, ktoré sa otvorí, vyberte všetky hudobné priečinky, ktoré budú pridané do programu.

Ak boli skladby stiahnuté z rôznych zdrojov, často neoficiálnych, potom niektoré skladby (albumy) nemusia mať kryt, ktorý kazí vzhľad. Tento problém však možno vyriešiť.

Ako pridať obrázok albumu k hudbe v iTunes?

Vyberte všetky skladby v iTunes pomocou klávesovej skratky Ctrl + A a potom kliknite pravým tlačidlom myši na niektorú z vybratých skladieb av zobrazenom okne vyberte položku „Získať obrázok albumu“.

Systém začne vyhľadávať obaly a potom sa okamžite zobrazia nájdeným albumom. Ale ďaleko od všetkých albumov je možné zistiť obaly. Dôvodom je skutočnosť, že s albumom alebo skladbou nie sú žiadne súvisiace informácie: správny názov albumu, rok, meno interpreta, správny názov skladby atď.

V takom prípade máte dva spôsoby riešenia problému:

1. Manuálne vyplnenie informácií pre každý album, pre ktorý nie je kryt,

2. Okamžite nahrajte obrázok s obalom albumu.

Pozrime sa podrobnejšie na obe metódy.

Metóda 1: vyplňte informácie o albume

Pravým tlačidlom myši kliknite na prázdnu ikonu bez krytu av zobrazenej kontextovej ponuke vyberte položku "Informácie".

Na karte "Detaily" zobrazia sa informácie o albume. Tu je potrebné zabezpečiť, aby boli všetky stĺpce vyplnené, ale zároveň správne. Správne informácie o záujmovom albume nájdete na internete.

Po vyplnení prázdnych informácií kliknite pravým tlačidlom myši na trať a vyberte položku Získajte obrázok albumu, Vo väčšine prípadov iTunes vo väčšine prípadov kryt úspešne načítajú.

Metóda 2: do programu pridajte obrázok obalu

V takom prípade my sami nájdeme obal na internete a nahráme ho na iTunes.

Ak to chcete urobiť, kliknite na album v iTunes, pre ktorý sa stiahne obrázok obalu. Kliknite pravým tlačidlom myši av zobrazenom okne vyberte položku "Informácie".

Na karte "Detaily" obsahuje všetky informácie potrebné na vyhľadávanie obalu: názov albumu, meno interpreta, názov skladby, rok atď.

Otvoríme akýkoľvek vyhľadávací nástroj, napríklad Google, prejdite do sekcie Obrázky a vložíme napríklad názov albumu a meno interpreta. Stlačením klávesu Enter spustite vyhľadávanie.

Výsledky vyhľadávania sa zobrazia na obrazovke a spravidla je okamžite viditeľná obálka, ktorú hľadáme. Uložte si na svojom počítači kryt v najlepšej kvalite.

Upozorňujeme, že obaly albumov musia byť štvorcové. Ak ste nenašli obal albumu, nájdite vhodný štvorcový obrázok alebo ho orežte v pomere 1: 1.

Po uložení krytu do počítača sa vrátime do okna iTunes. V okne Podrobnosti prejdite na kartu "Cover" av ľavom dolnom rohu kliknite na tlačidlo „Pridať obálku“.

Otvorí sa Prieskumník systému Windows, v ktorom musíte vybrať obal albumu, ktorý ste stiahli predtým.

Uložte zmeny kliknutím na tlačidlo "OK".

V žiadnom prípade pre vás pohodlne stiahnite obaly pre všetky prázdne albumy v iTunes.

Ďakujem autorovi, zdieľajte článok o sociálnych sieťach.

Akým formátom rozumejú iPhone a iTunes?

Hudbu si môžete stiahnuť do iPhone, iPod Touch alebo iPad priamo z počítača so systémom Windows alebo Mac OS X.

Je potrebné poznamenať, že iTunes nepracuje so všetkými populárnymi zvukovými formátmi, a preto ich nemožno stiahnuť do knižnice.

Takže iTunes a iPhone 100% podporujú nasledujúce formáty: MP3, AAC, AIFF, WAV, Apple Lossless, ale niektoré z populárnych formátov WMA a FLAC bohužiaľ nie.

Ak sa hudobný súbor nepridá do knižnice iTunes, program tento formát nepodporuje a musíte ho skonvertovať do ktoréhokoľvek z vyššie uvedených formátov.

Ako pridať hudbu do iTunes

Myslím si, že ide o najťažšie a časovo najnáročnejšie metódy uvedené v článku, sú v ňom však plusy:

 • V službe iTunes si môžete pre každý hudobný súbor zaregistrovať metaúdaje ID3, ktoré uľahčujú zoskupovanie a organizovanie skladieb,
 • na ľubovoľnú skladbu si môžete dať svoj vlastný obal, ktorý vyzerá v aplikácii Hudba na telefóne iPhone krásne,
 • ľubovoľnú stopu je možné nastaviť podľa vlastných nastavení ekvalizéra a úrovne hlasitosti,
 • V iTunes je veľmi ľahké vytvárať zoznamy skladieb, ktoré sa po synchronizácii stiahnu do vášho iPhone,
 • iTunes si môžete do iPhone stiahnuť celú knižnicu médií alebo vybrať zoznamy skladieb, žánre, albumy alebo interpretov.

Ako vidíte, aj napriek nedostatkom programu iTunes má svoje vlastné výhody a keď sa naučíte, ako do svojho iPhone pridať hudbu cez iTunes, zabudnete na tieto nedostatky.

Ak chcete sťahovať hudbu do svojho iPhone, iPod alebo iPad, musíte si najprv stiahnuť zvukové súbory do svojej knižnice iTunes.

 1. Najprv spustite program iTunes. Najnovšiu verziu si môžete stiahnuť z webovej stránky spoločnosti Apple.
 2. Pridanie hudby do iTunes je veľmi jednoduché, stačí pretiahnuť mediálny súbor alebo dokonca celú zložku so súbormi do okna programu. Potom ich aityuni začnú pridávať do svojej knižnice.
 3. Vyberte priečinok so stopami alebo jednu stopu, kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte položku „Podrobnosti“. Teraz vyplňte metadáta>

Po vyplnení hudobnej zbierky môžete začať sťahovať hudbu z počítača do iPhone. Určite nemôžete vyplniť, ale keď vyplníte, všetko vyzerá oveľa krajšie.

Ako hádzať hudbu na iPhone prostredníctvom iTunes

Ak chcete hádzať hudbu z knižnice iTunes na iPhone, stačí ich synchronizovať. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Pripojte sa iPhone cez USB k počítačuAk máte zapnutú synchronizáciu Wi-Fi, použite ju.

2. iTunes, ak neboli otvorené, sa otvoria. Po zobrazení iPhone na paneli s ikonami - kliknite naň,

3. Prejdite na „Prehľad", Prejdite nadol na"parametre„A začiarknite políčko“Manipulujte s hudbou a videami manuálne". Kliknite na ikonu „Ak chcete podať žiadosť«

4. Teraz musíte vybrať „hudba„A začiarknite políčko vedľa položky“Synchronizácia hudby«.

5. Trochu nižšie, ak potrebujete stiahnuť všetku hudbu z iTunes, vyberte možnosť „Celá knižnica médií". Ak potrebujete sťahovať iba určité albumy, skladby alebo zoznamy skladieb, vyberte položku „Obľúbené zoznamy skladieb, interpretov, albumov a žánrov“. A kliknite na tlačidlo Použiť.

Po ukončení synchronizácie iTunes a iPhone sa všetka označená hudba stiahne do iPhone.

Ako upustiť hudbu na iPhone z počítača pomocou iTools

Existuje vynikajúca alternatíva k iTunes, pomocou ktorej môžete hudbu z vášho počítača iPhone rýchlo stiahnuť z počítača, jedná sa o program iTools.

iTools (aytuls) - v súčasnosti je to najlepší analóg iTunes. Môže úplne nahradiť iTunes na riešenie problémov s dlhou synchronizáciou iPhone a iPad.

Nemá schopnosť iTunes organizovať hudobnú zbierku, ale väčšina používateľov to nepotrebuje, pretože metadáta môžete zaregistrovať priamo v prostredí OS.

1. Spustite program iTools.

2. Pripojte iPhone alebo iPad do počítača.

3. Prejdite na kartu hudba (Music).

4. Kliknite na tlačidlo. import (Import).

5. Vyberte požadované skladby vo formáte MP3, AAC, AIFF, WAV, Apple Lossless a stlačte otvorené (Otvorený).

Tip 1: Ak potrebujete vybrať niekoľko súborov, podržte stlačené tlačidlo Command v systéme Mac alebo Ctrl v systéme Windows a kliknite na potrebné súbory pomocou myši.
Tip 2: Ak chcete vybrať všetky súbory v priečinku, použite klávesové skratky Command + A v systéme Mac a Ctrl + A v systéme Windows.

Potom sa začne proces importovania hudby, po jeho dokončení bude všetka vybraná hudba v zariadení.

Pin
Send
Share
Send
Send