Užitočné tipy

Ako sa stretnúť s mužmi na internete: bezpečnostné opatrenia

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 19. Zoznam ich zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Zoznámenie sa na internete je pomerne častý jav, ktorý často prináša potešenie všetkým jeho účastníkom. Prvé stretnutie s osobou, s ktorou ste sa stretli v sieti, však môže mať určité riziká. Či už používate sociálne siete alebo zoznamovacie aplikácie, chránite seba a svoje osobné informácie pred potenciálnymi zločincami. Ak sa chcete bezpečne stretnúť s osobou, s ktorou ste začali komunikovať na internete, strávte prvých niekoľko stretnutí na verejnom mieste. Dajte im krátkodobý život a vždy myslite na ústupový plán.

Ako sa žena stretáva s mužom na internete

Podľa západných štatistík bola jedna z ôsmich uzavretých manželských zväzov v roku 2008 založená na online zoznamovaní. Ľudia spočiatku chatovali na zoznamovacích serveroch v sociálnych službách. sietí, ICQ alebo Skype, potom zorganizujte stretnutie a dokonca sa niekedy ožení.

Pokúsme sa analyzovať, aké realistické je spoznať človeka na internete, mať s ním dlhý a seriózny vzťah, zoznámiť sa prostredníctvom internetu a tiež hovoriť o všetkých výhodách a nevýhodách týchto známych.

Známe informácie na internete vám samozrejme poskytujú ďalšiu šancu nájsť blízkeho, pretože nie je žiadnym tajomstvom, že mnohí jednoducho nemajú dosť času na návštevu klubov, barov, diskoték a iných miest, kde sa ľudia najčastejšie navzájom poznávajú. Potom, čo prišiel z práce, stačí ísť online, otvoriť zoznamka a ponoriť sa do štúdia profilov.

Na fóre nájdete rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí komunikujú o súvisiacich témach, lepšie spoznáte partnera. Druhým pozitívnym momentom stretnutia s ľuďmi cez internet je to, že nevidíte svojho partnera, čo znamená, že nie ste v rozpakoch. Urobiť prvý krok je oveľa jednoduchšie bez toho, aby ste to videli, však? Keď sa stretnete s človekom v reálnom živote, je veľmi ťažké priblížiť sa skôr, dobre, kto vie, či o vás prejaví záujem?

Ako nájsť druhú polovicu na internete. Zoznámenie sa cez internet môže ľahko začať konverzáciu ako prvú, aj keď z ničoho nič neprichádza neskôr - nikto ťa neuvidí, vaši priatelia o tom nebudú vedieť, čo znamená, že s tým nebudete zložitý.

Keď už hovoríte konkrétne o zoznamovacích weboch, predtým, ako sa na týchto stránkach stretnete s mužmi na internete, máte možnosť prečítať si profily, zistiť, aký vážny chlap máte radi atď. Prakticky každé zoznamovacie miesto v dotazníku obsahuje pomerne dôverné otázky, na ktoré by ste sa sotva spýtali, keď ste sa prvýkrát stretli.

Z dotazníka sa dozviete napríklad, ako často chce mať človek sex. Aký vzťah očakáva - sex, priateľstvo, láska, korešpondencia atď. Ak je človek odhodlaný pobaviť sa a hľadáte primárne partnera, potom stretnutie s týmto mužom je nevhodné. Toto všetko napríklad nepoznáte pri schôdzke v kaviarni. Výsledkom spočítania jednej je úplne odlišná kaviareň.

Z dotazníka sa dozviete aj informácie o zlých návykoch. Dotazník môže skutočne poskytnúť všeobecnú predstavu o osobe. Podľa fráz, ktoré človek opísal, si môžete presne určiť, čo sa deje, vtipálek alebo zaujatý. Pomáha sa zoznámiť na internete s mužmi, ktorí vás na začiatku zaujímajú.

Samozrejme, výber kandidátov na zoznamka je oveľa väčší ako v skutočnom živote. Tu môžete vyhľadať partnera na základe osobných preferencií. Určite nájdete aspoň tucet profilov ľudí, ktorí zodpovedajú vášmu popisu ideálneho partnera.

Ako začať chodiť na internete

A teraz muchy v masti. Bohužiaľ, zo všetkého množstva profilov, ktoré ste našli, sa jeden alebo dva ukážu ako pravdivé. Na pritiahnutie pozornosti na zoznamovacie weby je zvyčajné zadržiavať mnohé z ich nedostatkov, inak nebude veľa príležitostí spoznať sa. Navyše, hlavne na takýchto stránkach ľudia hľadajú ľahké vzťahy.

Predtým, ako sa stretnete s mužmi na internete, pripravte sa na skutočnosť, že chlapa, ktorý sa vám páčil podľa popisu v profile, sa vám nemusí páčiť navonok. Môže vás to vytlačiť vlastným spôsobom komunikácie, keď začnete korešpondovať, alebo sa ukáže, že to nie je také chytré, ako ste si predstavovali. V skutočnosti je online zoznamka plná mnohých sklamaní ako v skutočnom živote.

Okrem toho pri komunikácii na internete môžeme skryť naše komplexy na veľmi dlhú dobu, niektoré fyzické nedostatky, ale to všetko, bohužiaľ, prichádza už na prvom stretnutí. Keď sa stretnete s mužmi na internete, spočiatku nemôžete zistiť, či je tento partner pre vás atraktívny alebo nie.

Komunikácia na fórach a v ICQ, na rozdiel od zoznamovacích webov, si ľudia zvyčajne nevymieňajú okamžite. Najprv vznikne komunita záujmov, ľudia nájdu spoločné témy, spoznajú priateľov a až potom sa rozhodnú navzájom ukázať, ako vyzerajú. A je dobré, ak sa máte radi navonok, ale zvyčajne je pravý opak.

Dlhá korešpondencia ľudia čerpajú zo svojich predstaviteľov rozhovorov, čo ich idealizuje, a tieto portréty sa zriedka zhodujú s originálom. Komunikácia na zoznamovacích serveroch a iných zábavných portáloch je veľmi návyková a nevšimnete si, ako sa stanete rukojemníkom fór, chatov a sociálnych sietí. Neustále budete ťahaní a namiesto komunikácie v reálnom živote budete obmedzení na obrazovku monitora a neviditeľného partnera.

Toto je mínus metóda zoznamovania. To však vôbec neznamená, že datovanie cez internet nemá zmysel a je zbytočné, ale nezabudnite, že takáto komunikácia je iba ďalšou možnosťou na usporiadanie vášho osobného života, ale nie hlavným! Je to zaujímavejšie a romantickejšie nájsť svoju obľúbenú tvár v davu hlučného mesta ako výber produktu v obchode - triedenie cez veľa profilov, výber najvhodnejšej možnosti ...

Ako sa zoznámiť s internetom - bezpečnostné pravidlá

Neverte fotografiám

Je zrejmé, že pokiaľ ide o fotografie, každý sa dáva prednosť tomu, aby sa ukázal čo najlepším spôsobom. Nezabudnite, že používateľ má pravdepodobne celú hromadu fotografií zhotovených z rôznych uhlov. Okrem toho, keď sa stretnete s mužmi na internete, vyhľadajte portréty s vyrazeným dátumom natáčania a ako pomôcku použite štýl oblečenia používateľa.

Takže sa môžete vyhnúť rozpakom, čo sa stalo s jednou z mojich známych, ktorá si myslela, že užívateľ, ktorý ju mal rád, mal na sebe vintage šaty, aby sa ochladil, a na stretnutí zistila, že fotografia bola urobená na úplne prvom festivale v Woodstocku.

Vždy zistite, kde sa s ním stretnete

Ak ste sa stretli s človekom na internete a rozhodli ste sa stretnúť, navrhoval by som, aby ste si vybrali dobre osvetlené a preplnené miesto pre toto mimoriadne dôležité prvé rande s elektronickým kandidátom. Okrem toho je lepšie, aby ste toto miesto poznali. Dúfam, že nie je potrebné vysvetľovať dôvody. Bezpečnosť, predovšetkým dámy!

Nikdy neprerušujte vzťah v súkromnom prostredí.

To isté sa dá povedať o chvíľach, keď si uvedomíte, že internetový priateľ nie je ten istý, jediný, ktorý ste sa rozhodli o ňom povedať. Jeden z mojich priateľov robí všetky takéto „kontrolné strely“ v tej istej talianskej reštaurácii. Urobiť to v opustených uličkách alebo vo vlastnom byte s novým známym nestojí za to. Ak sa rozhodnete stretnúť s mužmi na internete, mali by ste byť na všetko pripravení, pretože ste cudzincom.

Ďalšie príležitosti na stretnutie na neutrálnom území

Aj keď operácie v žrebovaní sú spojené s určitými ťažkosťami, samotný neutrálny priestor poskytuje niekoľko ďalších príležitostí na nájdenie partnera. Okrem online zoznamovacích služieb, môžete začať tiež chodiť na rande, môžete tiež vyskúšať jednotlivé plavby.

Mnoho cestovných kancelárií dnes ponúka také dobrodružné cesty pre slobodných a slobodných ľudí. Aj keď sú potenciálne také plavby najvhodnejšie pre krátkodobé romance, ich intímna povaha môže viesť k oveľa vážnejším výsledkom. Cestovanie pre slobodných je zaujímavý a fascinujúci spôsob, ako spoznať nových ľudí.

Ďalšou možnosťou, ako sa zoznámiť s mužmi na internete, sú jednotlivé kluby, to znamená miestna alternatíva k pomerne drahým plavbám. Webové stránky, ako napríklad www.singlesonthego.com alebo www.singlesevents.com, poskytujú programy usporiadané podľa mesta, ktoré môžete použiť na stretnutie s niekým, na rozhovor so pohárom, na skupinové výlety alebo na stretnutie a osobnú schôdzku. Takéto špecializované programy vylučujú možnosť behu na nočného dobrodruha.

Otočnou stránkou projektu „My Ideal“ je výber partnera pod vplyvom syndrómu „A to sa stane“. V tomto prípade nevydáte nadmerné žiadosti, ale konáte presne opačným spôsobom. Spravidla odmietate akékoľvek požiadavky a iba sa pripájate k prvému stvoreniu, ktoré sa stretne s penisom a základnými znalosťami rodného jazyka.

Nechytte prvého muža

Zdá sa mi, že sa to zdá celkom možné. Celé zúčtovanie ste už vo svojich vyhľadávaniach pošliapali, opakovane ste sa tam hlásili a prijímali ste pozdĺž nosa. Alebo možno žijete v tak stresujúcom režime, že sa jednoducho nechcete zapojiť do hľadania „najvhodnejších“ a ste pripravení obmedziť sa na „vhodné pre túto chvíľu“.

Potrebujete iba niekoho, kto trochu rozjasní vašu osamelosť a bude schopný prečerpať upchanú toaletu. ale pes a inštalatér to dokážu stokrát lepšie. Keď sa stretnete s mužmi na internete, neuspokojte sa s prvou vecou, ​​ktorá vám príde do rúk!

Chápem vašu situáciu, ale budete v tejto situácii šťastnejší? Nie. Nezaslúžiš si viac? Dúfam, že na poslednú otázku odpoviete pozitívne.

Pravdepodobne na svete existuje určite aspoň jedna osoba, ktorá je pre nás vhodná. Je jednoduchšie ich nájsť, ale ťažšie ich nájsť. A zaslúžite si niekoho, kto vám naozaj vyhovuje. A nemôžete ho nahradiť nikým. A nájsť to je jednoduchšie, ak sa stretnete s mužmi na internete.

Pin
Send
Share
Send
Send