Užitočné tipy

12 inšpiratívnych nápadov, ktoré vám pomôžu vytvoriť romantický interiér vo vašej domácnosti.

Pin
Send
Share
Send
Send


Hľadáte nejaké nové zábavné spôsoby, ako vniesť do vášho vzťahu romantiku? Využite tieto tvorivé romantické tipy:

1. Dajte svojej milovanej tucet ruží, ale s nezvyčajným zvratom. Nech je to kytica červených ruží a medzi nimi jedna biela. A vložte doň poznámku s nasledujúcim textom: „Každá kytica má špeciálny kvet a vy ste jedným z nich.“

2. Dajte svojmu spolubývajúcemu ryté hodinky „Ste pre mňa cennejší ako čas.“

3. Identifikujte kľúčový prípad, ktorý vás spojil. Oslavujte túto udalosť každý rok.

4. Precvičujte si párne a nepárne dni romantiky: v párnych dňoch ste romantickí, v nepárne dni je na rade váš milenec.

5. Po penovom kúpeli, ktorý ste pre svojho miláčika pripravili, ho jemne zabalte do uteráka a predhrejte ho v bubnovej sušičke.

6. Na kúsok papiera napíšte svojej spriaznenej osobe milostný list alebo báseň. Nalepte ho na tenkú lepenku a nakrájajte na kúsky v tvare hlavolamov a potom ich všetky pošlite poštou. Alebo poslať hádanku denne.

7. Nezaslúži si vaša priateľka / manželka cenu „Najobľúbenejší na svete!“? Obchody so suvenírmi sú pre túto príležitosť pokladnicou nápadov. Len si predstavte, koľko romantických príležitostí leží v diplomoch a odznakoch, medailách a stuhách, menovkách, certifikátoch a plagátoch. Môžete na nich zadať meno, urobiť gravírovanie, nápis alebo monogram.

Nezvyčajné romantické nápady

Ak chcete urobiť známku, zvážte tieto nezvyčajné romantické stopy:

1. Choďte spolu do baru Karaoke a prekvapte ju spievaním „vašej“ piesne.

2. Ukradni jej! Zaviazal ju, jazdil po meste, až nakoniec stratila ložiská. A potom konečne otvorte jej konečný cieľ: jej obľúbenú kaviareň alebo, alternatívne, romantický hotel.

3. Modelujte nezvyčajnú veľkoformátovú pohľadnicu z obrovskej kartónovej škatule (napríklad tej, v ktorej sú chladničky balené).

4. Miluje tvoja miláčik M&M? Naplňte ich na vrchol veľkou sklenenou nádobou alebo vázou a prezentujte ju ako darček.

5. Snívate o tom, že do misky, ktorú ste si pripravili špeciálne pre svojho spolužiaka, pridáte malú piknik? Kúpte si malý kúsok suchého ľadu. Vložte ju do fľaše s vodou a položte ju na podnos. Takto budete reprodukovať úžasné, vlajúce biele oblaky!

6. Večera pri sviečkach - romantická, ale bežná. Existuje teda ďalší nápad: raňajkovať pri sviečkach.

7. Urobte zo svojej duše prekvapenie - dvojtýždňový výlet do Paríža.

8. Každý pár má uteráky „Jeho“ a „Jej“, existujú však aj ďalšie nápady: „Jeho“ a „Jej“ párované hodvábne pyžamy, motorky, tričká, malé kufre (vždy ich držte zabalené), kreslá hojdacie kreslá, Porsche (milionári tiež potrebujú lásku), tetovanie v tvare srdca, ozdoby na vianočné stromčeky, tenisové rakety, plážové osušky.

Rozpočet romantické nápady

Láska preteká a peňaženka je takmer prázdna? Vyskúšajte tieto užitočné tipy pre rozpočet:

1. Spoločné sledovanie filmov o láske - príjemné trávenie voľného času.

2. Strávte letnú noc spolu s prianiami pod padajúcimi hviezdami. Nezabudnite si označiť druhý augustový týždeň v kalendári. Každý rok, približne 12. augusta, Zem prechádza meteorickou sprchou zo strany konštelácie Perseus, v dôsledku ktorej môžete počas dvoch alebo troch nocí pozorovať ohromujúcu podívanú „hviezdnych dažďov“.

3. Dajte svojmu spoluhráčovi loterijný lístok s malou poznámkou: „Zasiahol som jackpot tým, že som ťa vzal (oženil sa s tebou)!“

4. Zhromaždite kyticu kvetín pre svoju lásku na okraji cesty.

5. Napíšte poznámku svojmu spolužiakovi, umiestnite jeho text na niekoľko pohľadníc a potom pošlite jednu po druhej. Na záverečnej karte teda vytvoríte očakávanie romantického záveru. Môžete to dať sami.

6. Do kina nechodte ako obvykle, v nedeľu. Zavolajte miláčikom z práce v stredu a oficiálne vás pozývame na rande.

7. Zavolajte svojej miestnej rozhlasovej stanici a objednajte milostnú pieseň, ktorá sa jej venuje pre vášho partnera. Uistite sa, že v tejto chvíli bude počúvať rádio.

8. Urobte čestný list pre svoju milovanú osobu. Formy takýchto listov si môžete kúpiť v ktoromkoľvek kancelárskom obchode. Napríklad list: „Za trpezlivosť prejavenú počas rokov nášho spoločného života“ - ocenenie „Najlepšia manželka na svete“ alebo páska „Za objatie a bozkávanie nad rámec povinnosti“.

Rýchlo romantické nápady

Ak nemáte toľko času na lásku, ako by sme chceli, skúste použiť tieto, ktoré si nevyžadujú veľa času, ale také roztomilé romantické nápady:

1. Na zrkadlo v kúpeľni napíšte kúsok mydla „Milujem ťa.“

2. Pod stieračku svojho auta vložte malú poznámku o láske.

3. Čas od času slávnostne pobozkajte ruku. Je správne to urobiť, sklopiť si pery do ruky a nie zdvihnúť ruku k svojim perám.

4. Predpokladajme, že keď sa váš partner z práce vráti, na magnetofóne sa prehrá „vaša pieseň“.

5. Keď idete spolu, občas mrknete na svojho partnera, ktorý je na druhom konci miestnosti.

6. Po narodeninách svojej milovanej pošlite poďakovanie svojej matke.

7. Odpojte televízor. A na jeho obrazovku pripojte poznámku so slovami: „Zapnite ju lepšie ako ja.“

8. Zakaždým si dajte pohár vína. Zoznámte sa s pohľadmi. Hovorte toasty postupne. Hovorte šepotom.

9. Kúpite za ňu celú „rodinu tovaru“ s vôňou obľúbených parfumov (mastenec pre telo, mydlá, krémy, aromatické sviečky atď.).

10. Počas práce sa na chvíľku zavolajte svojej duši, aby vám nepovedala: „Milujem ťa.“

Klasické romantické nápady

Hľadáte osvedčený a efektívny spôsob, ako vyjadriť svoju lásku? Berte na vedomie tieto klasické romantické tipy:

1. Posypte okvetné lístky ruží po celej spálni.

2. Čo by mohlo byť viac klasické ako krásny zlatý prívesok s vašou fotografiou vo vnútri? Alebo možno vaša spoločná fotografia.

3. Každý týždeň sa vráťte domov s malým nečakaným darčekom.

4. Ručne písané klasické, romantické, vášnivé, oduševnené písanie. Väčšina dospelých od školy nenapísala milostné listy. Ale márne! Stratili sme náš mládežnícky idealizmus alebo sme sa práve rozliali?

5. Pri odchode napríklad na služobnú cestu dajte svojej milovanej kytici ruží, jednu ružu za každý deň vašej neprítomnosti. Pripojte poznámku, ktorá hovorí niečo také: „Tieto tri nádherné kvety symbolizujú tie tri dni, zatiaľ čo som ďaleko od vás. Symbolizujú tiež lásku, radosť a smiech, ktoré s vami zdieľame. ““

6. Povedzte „Milujem ťa“ najmenej trikrát denne.

Chlapci, prekvapte ju tým, že pre ňu urobíte nejaké domáce práce. A nie niečo ľahké, ako napríklad nákup z auta do domu, ale niečo, čo vyžaduje čas a úsilie. Napríklad varte cez víkend alebo upratujte dom.

8. Dámy, pošlite mu list zapečatený bozkom. Použite svoju najčervenšiu rúž.

9. Držte sa za ruky.

10. Vo svojom ročnom romantickom zozname si vopred naplánujte sviatky na Valentína.

Nebojte sa ukázať svoje pocity, oceniť každý okamih strávený vedľa vašich blízkych, dať im nezabudnuteľné emócie, ktoré určite zostanú vo vašom srdci navždy.

1. Prozylová, ale nevyhnutná čistota

Možno sa zdá, že tento okamih je pre niektorých zrejmý, ale s dôkladným vyčistením domu sa začína vytváranie romantického prostredia. Čistota a sviežosť sú dôležité atribúty romantiky vo všetkých jej prejavoch. Preto, ak existuje možnosť - vyčistiť dom alebo urobiť ďalší ružovo-červený dekor, potom je lepšie zvoliť prvú možnosť.

2. Striekajte na červenú

Tradičná farba romantiky je ružová. Červená je však univerzálnejšia, pokiaľ ide o kompatibilitu s inými odtieňmi, a nemá žiadne súvislosti s detstvom. Preto odporúčame do interiéru pridať jasne červené akcenty: kvety, ozdobné vankúše, vázy, figúrky ... Robiť červenú nie je v interiéri dominantná farba. V opačnom prípade bude situácia vnímaná ako nebezpečná a bude prispievať k nadmernému vzrušeniu nervovej sústavy.

3. Edenova záhrada

Čím viac živých rastlín je v dome, tým romantickejší sa zdá. Ideálnou možnosťou by boli kvetinové možnosti. Ak nie je túžba pravidelne sa starať o domácu záhradu, potom to nie je problém. Len občas kúpte črepníkové rastliny. Sú oveľa praktickejšie ako bežné kytice - kvitnutie pokračuje niekoľko týždňov. Medzi novinky, ktoré si vôbec nevyžadujú starostlivosť a sú nerozoznateľné od živých rastlín, patria stabilizované kvety. Ak sa vám vôbec nepáčia kvety, nechajte ich aspoň v maľovanej podobe na tapete alebo textilu.

4. Kráľovstvo jemných vôní

Ideálne romantické prostredie je také, ktoré ako také vníma niekoľko zmyslov. O vizuálnu zložku sme sa už trochu starali, takže prichádza čas na dopad na čuch. Kvalitný osviežovač vzduchu s kvetinovou vôňou, ružovými alebo jazmínovými éterickými olejmi v aróma lampe, vonných tyčinkách ... Vhodný spôsob sa volí v závislosti od dôvodu vytvorenia romantického interiéru - na počesť dovolenky alebo ako trvalá dekorácia.

5. Miesta k obľúbeným

Romantika je pre každú osobu individuálna súprava komponentov. Medzi spôsoby, ako vytvoriť romantický interiér, ktorý možno rozoznať ako univerzálny, sú útulné zákutia určené pre obmedzený okruh ľudí. Napríklad, miniatúrne lavičky v záhrade, sedadlá na sedenie na širokom parapete, pár hojdacích kresiel pri krbe, pohodlná pohovka pri okne ... Uistite sa, že tieto miesta sú naozaj pohodlné. Hádže a vankúše nebudú zbytočné.

6. Päťdesiat odtieňov bielej

Je ťažké si predstaviť romantickejšiu farbu ako bielu. Rôzne palety odtieňov bielej - od mliečnej po fajčenú - umožnia každému zvoliť si farbu podľa chuti. Priesvitné záclony, prírodná koža na podlahe, čalúnené poťahy nábytku v tejto farbe - a romantický interiér je pripravený. Byt, v ktorom je biela vybraná ako dominantná farba v interiéri, dáva obyvateľom pocit pokoja a viery v lepšiu budúcnosť. Ale aby sa situácia podobala nemocnici alebo kancelárii, stojí za to pridať jasné akcenty.

7. Pozor na ... kúpeľňu

Obývacia izba a spálňa sú izby, ktoré sú najčastejšie spojené s romantickým interiérom. Čo však môže byť romantickejšie ako nečakané prekvapenie? Vyskúšajte hlavnú ingredienciu koktailu „romantického interiéru“ a pripravte si kúpeľňu. Ľahké mramorové dlaždice, snežno-froté uteráky, zvisle prehozené textílie, voľne stojaci kúpeľ na nohy - a sofistikovaný dekor je pripravený.

8. Tajomné mäkké svetlo

Romantická atmosféra a sviečky sú takmer jeden kus. Sviečky však nie sú vhodné na každodenné použitie, preto odporúčame venovať pozornosť iným druhom osvetlenia. Vymeňte ich za bodové svetlá. Hlavnou vecou je vytvorenie viacúrovňového osvetlenia v dome tak, aby stropný luster nebol jediným zdrojom svetla. Odporúčame tiež zvoliť žiarovky s teplou alebo neutrálnou žiarou, skôr ako studenú bielu. Ak je romantická atmosféra načasovaná na nejakú dovolenku, je lepšie zapáliť sviečky ihneď po príchode hostí. Koniec koncov, voskové pruhy, ktoré sa tvoria pomerne rýchlo, nevyzerajú najlepšie.

9. Teplá vintage elegancia

Starožitnosti nesú pôvab minulého času a dávajú nepríjemný pocit nostalgie. Preto je potrebná ich prítomnosť v romantickom interiéri. Ak tieto starožitné predmety nemáte k dispozícii, venujte pozornosť ich umelo starším náprotivkom. Pozrite sa na štýly interiéru zchátralého štýlu, krajiny a provencie: tieto najromantickejšie typy dekorácie zahŕňajú použitie roztomilých historických vecí.

11. Kvapky skla a kryštálu

Sklenené plochy s veľkou plochou pripomínajú mrakodrapy a moderné kancelárie viac ako romantiku. Nemali by ste úplne zabudnúť na sklo a krištáľ, ale je dôležité nepreháňať ich množstvom. Jedlá a stredne veľké dekorácie z týchto materiálov budú stačiť. Do romantického interiéru sa dokonale zmestí aj perličková perla, zlaté zlato a striebro.

12. Mäkkosť textilných textúr

Ak chcete cítiť romantiku na dotyk, v interiéri používajte mäkké textílie - hodváb, ženilku, matrac, velveteen. Vhodné sú aj iné materiály, ktorých nádych vyvoláva pozitívne emócie - jemná prírodná alebo umelá kožušina, ľahký tyl.

Je romantické prostredie pripravené? Nezastavujte sa tam, dozviete sa, ako urobiť interiér obývačky ešte úžasnejším.

Páči sa vám článok? Potom nás podporte PUSH:

Tipy na organizovanie všeobecných sviatkov

Ak chcete stráviť dovolenku sami, nie je potrebné vyčleniť veľký rozpočet a stráviť mesiac prípravou. Ak ste sa nikdy nezapojili do organizácie, tieto tipy vám pomôžu vyrovnať sa s tým, že z udalosti zostanú iba tie najlepšie spomienky:

1. Akékoľvek porušenie skriptu alebo odchýlky od neho by vás nemalo rozčuľovať. Toto je sviatok, a preto je hlavnou úlohou odpočívať a relaxovať. Berte všetko, čo sa deje pozitívne, s pocitom, že je to tak potrebné a je to najlepšia voľba.

2. Pri organizovaní akcie sa nesnažte robiť všetko dokonale. Oveľa príjemnejšia odchýlka od pravidiel a improvizácie počas dovolenky. Nebojte sa používať neočakávané materiály, nové nápady, predtým nepoužiteľné možnosti návrhu. To všetko je v tomto prípade vnímané s nadšením.

3. Hlavnou a dôležitou vecou pri organizovaní dovolenky je nálada. Ak sa vám podarí vytvoriť z dôvodu súmraku, hudby, prekvapenia, polovica už je hotová. Všetko ostatné sa bude vnímať ako pozadie.

4. Romantická večera - táto udalosť nie je zďaleka každodenná. Všetko, čo sprevádza jeho organizáciu, by malo byť nezvyčajné a malo by sa odchyľovať od bežných pravidiel. Preto sa nebojte konať nie vždy. Ak predtým bolo všetko jedlo, varili ste sa sami - objednajte si pizzu a sushi doma. Ak však bolo navštevovanie stravovacích zariadení tradičné, bol čas pripomenúť si vaše kulinárske schopnosti.

Pin
Send
Share
Send
Send