Užitočné tipy

Hay Day na počítači (Aj dieťa to zvládne)

Pin
Send
Share
Send
Send


Farmársky simulátor s názvom Hay Day si v poslednej dobe získal obrovskú popularitu - túto hru si už užívali tisíce hráčov. , Avšak, rovnako ako vo všetkých ostatných hrách, aj tento má svoje tajomstvá. Hay Day je hra, ktorá nevyžaduje, aby ste si vložili skutočné peniaze (to znamená, že ich môžete použiť, ale hra nemá okamih, keď ste to jednoducho museli urobiť - všetko je výlučne dobrovoľné), ale ak chcete dosiahnuť vysoké výsledky potom budete musieť poznať určité funkcie. To vám umožní rýchlejšie rásť, zarábať viac a efektívnejšie využívať svoje zdroje. Aké sú tajomstvá Hay Day?

Mnoho ľudí sa okamžite pokúša zistiť, aké podvody majú na Hay Day. A okamžite by mali byť sklamaní - žiadne nie sú. Mali by ste si uvedomiť, že táto hra je založená na mobilnej platforme. A hoci je to viac osamelé, stále spolupracujete s inými hráčmi v niektorých malých veciach, povedzme, počas pretekov s nimi súťažíte. Vývojári tak nenechali žiadne príležitosti na použitie cheatových kódov, pretože by to niektorým hráčom poskytlo lepšie postavenie ako ostatní. Preto sa nemusíte zamieňať s podvodmi, ale s tajomstvami odovzdávania Hay Day. Pretože v skutočnosti ich je veľa, a ak ich nepoznáte, bude pre vás ťažké vytvoriť si vlastnú farmu. Tento článok vám teda pomôže stať sa úspešným poľnohospodárom a úplne bez použitia podvodov.

reklama

Ako už bolo spomenuté, tajomstvá Hay Day spočívajú vo veľkej miere v tých funkciách, ktoré závisia od ostatných hráčov. Môžete napríklad venovať pozornosť nástenke, ktorú nájdete v novinách vašej farmy. Existujú ponuky na predaj určitého tovaru od iných poľnohospodárov. Tu musíte minúť svoje mince rozumne - kupujte buď to, čo naliehavo potrebujete, ale neexistuje iný spôsob, ako to získať, alebo čo vám pomôže pri podnikaní. Napríklad môžete kúpiť veľkú dávku určitého tovaru vo veľkom za nízku cenu a potom ho prostredníctvom rovnakých reklám predať za vyššiu maloobchodnú cenu. Takže si môžete zarobiť peniaze, ale na tento účel je lepšie najprv si preštudovať trh, pretože si môžete kúpiť veľkú dávku tovaru, ktorá v dôsledku toho nikto od vás nebude kupovať vôbec. Ako vidíte, tajomstvá Hay Day vám môžu ukázať niektoré celkom zaujímavé možnosti vývoja.

Získavanie diamantov

Rovnako ako v iných podobných hrách existujú dva druhy mien. Mince sú hlavnými peniazmi, ktoré môžete minúť slobodne, pretože ich získate rovnako slobodne. Diamanty sú však úplne iná konverzácia. Faktom je, že sa dostávajú dosť zakaždým, keď dosiahnete novú úroveň, nikdy by vám však nechýbalo to, čo by ste si chceli kúpiť hneď - budete musieť neustále ukladať niekoľko úrovní, aby ste aspoň niečo dostali. Preto sú všetky kľúčové tajomstvá hry Hay Day spojené s získavaním diamantov. Ako ich však môžete získať? Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je prepojiť účet Facebook s hrou. Okamžite je za to uvedených päť diamantov. Ďalšiu môžete získať, ak začnete sledovať stránku hry na tej istej sociálnej sieti, kde sa môžete zúčastňovať súťaží s rôznymi poplatkami za diamant - možno budete môcť vyhrať. Môžete si tiež zobraziť ukážky ďalších hier vývojára - pre každé zobrazenie tiež dajú diamant. Ako už bolo spomenuté vyššie, keď sa dostanete na novú úroveň, získate tiež diamanty - zvyčajne ich je len veľmi málo, jedna alebo dve. Môžete tiež počítať s nájdením diamantov, ak nájdete hrudník - môžu sa skryť vo vnútri, hoci sa to stáva veľmi zriedka. Samozrejme, mali by ste sa usilovať o úroveň 24, pretože po jej dosiahnutí získate príležitosť urobiť „ťažbu“, a tento proces vám tiež prinesie kamene. To sú všetky kľúčové tajomstvá hry Hay Day na získanie ďalších diamantov zadarmo.

Odpad z diamantov

Ako dobre rozumiete, vaša farma Hay Day bude neustále vyžadovať zlepšovanie a zlepšovanie a často vám hra ponúka stráviť diamanty na jednu alebo druhú akciu. Nikdy nepočúvajte tieto tipy - pretože vývojári sa v tejto veci snažili sami za seba a nie za vás. Bezohľadne míňate diamanty, potom si uvedomíte, že ich potrebujete pre niečo iné - a ponáhľate sa ich kúpiť za skutočné peniaze. Ak sa tomu chcete vyhnúť, nerešpektujte tipy v hre. Úplne prvá a vlastne jediná vec, ktorú musíte urobiť s diamantmi, je zvýšenie zostavy výroby vo vašich budovách. Deje sa tak, aby ste mohli súčasne vyrábať oveľa viac výrobkov, ako sa pôvodne plánovalo. Vaša farma Hay Day tak bude prosperovať oveľa rýchlejšie.

Hra má tiež veľké množstvo rôznych dekoratívnych predmetov, stvorení atď. Na farme sa však vždy nezobrazia na vlastnú žiadosť a používatelia ich vždy nechcú vidieť. Preto by ste sa mali naučiť, ako sa zbaviť nechcených hostí, ako sú napríklad žaby. Objavujú sa v rybníku náhodne, krútia a rozptyľujú. Ak chcete ticho, použite jeden trik. Položte malý rybník vedľa rieky a počkajte, kým sa objaví žaba. Ihneď naň položte veľký rybník a počkajte pár minút. Potom preneste rybník na miesto, kde ho chcete vidieť - žaby vás už nebudú rušiť.

Hay Day na počítači

Nemám rád zbytočné slová - preto prejdeme priamo k podnikaniu. Ako som už povedal, nevyhnutnou podmienkou pre inštaláciu Hay Day na počítač je emulátor Android, ktorý si môžete stiahnuť z odkazu nižšie, už som sa o vás postaral a distribučnú súpravu som nahral na môj blog. (Odporúčame vám, aby ste si vždy stiahli najnovšiu verziu emulátora z tohto odkazu na webe - použite ju ako poslednú možnosť, ak oficiálna stránka nie je k dispozícii, pretože nie všetci, ktorí si odtiaľto stiahli, môžu pracovať správne).

Pre ľahšie sťahovanie som urobil niekoľko zrkadiel:
(Ak niektorá z nich nie je k dispozícii, napíšte mi.)

Stiahnuť z itshneg.ru
Stiahnutie z oficiálnej stránky

Stiahnite si distribučnú súpravu emulátora a spustite sprievodcu inštaláciou. Všetko je tu v angličtine, ale nie je to problém, napíšem vám kroky, kde a ako ... Súhlasíte s licenčnou zmluvou a kliknite na tlačidlo ĎALŠIE. Druhým krokom inštalácie je uviesť, kde naše nainštalované aplikácie „padnú“ a vo všeobecnosti, kde bude náš Android ležať. (Vzhľadom na to, že pevný disk rozdeľuje pevný disk na niekoľko oddielov, odporúčame ponechať disk tak, ako je, pre veľkú väčšinu bude tento priečinok tam, kde je to potrebné) Dali sme všetky požiadavky, všetci nás zaujímajú a všetci to chceme vedieť. Zostáva len čakať na ukončenie inštalácie. Keď vidíte taký obrázok, potom viete - ste skoro tam Nainštalovali sme s tebou BlueStacks - prejdeme k najzaujímavejším. Nainštalujte Hay Day do počítača alebo skôr do virtuálneho androidu. Hodil som si aktuálnu verziu pre seba - stiahnem si ju na zdravie. Po inštalácii emulátora sa súbory * .apk nainštalujú do nášho virtuálneho tabletu na Android. To je všetko, hračka Hay Day je nainštalovaná v počítači, teraz ju možno spustiť a hrať. Toto je začiatok hry, kde nám vysvetľujú, ako tu riadiť farmu. Všimli ste si však, že musíte začať znova a znova - opravme to. Najprv musíte na zariadení, na ktorom hráte, viazať aplikáciu FaceBook. Keď to urobíte, choďte ďalej. Prejdite do časti „Nastavenia“ hry ... A vyberte možnosť „Prihlásiť sa cez FaceBook“ Teraz zábavná časť. Faktom je, že klávesnica sa neprepne na angličtinu. Môžete sa samozrejme zmiasť pridaním do virtuálneho počítača, ale urobíme to ľahšie. Otvorte poznámkový blok (ŠTART> VŠETKY PROGRAMY> ŠTANDARDNÉ> BLOCKS) a vytlačte si svoje užívateľské meno a heslo na Facebooku. Potom vyberte svoje užívateľské meno a stlačte klávesy CTRL + C (toto skopíruje používateľské meno do schránky), otvorte hru, vyberte pole so svojím používateľským menom a stlačte klávesy CTRL + V, čím prilepíte obsah schránky. Opakujte s heslom 😉

Hay Day nás informuje, že hra je už spojená s naším účtom. Vidíme, že môj účet už má farmu na úrovni 14, chceme pokračovať alebo začneme od nuly? Samozrejme chcem pokračovať, k tomuto kliknem na „Áno, stiahni hru“ Teraz musíte zadať „POTVRDIŤ“, aby ste ukázali hre, čo plánujeme pokračovať. No, to je všetko, teraz viete, ako hrať Hay Day na počítači, a netreba neustále strkáť na obrazovku tabletu alebo smartfónu, zvykla som si hrať na počítači a vy?

Top 20 Farm Tipy

Zabudnite na cheatové kódy pre Hay Day, pretože jednoducho nemôžu byť.

Čo zarobiť zlato, často narazené do novín s reklamami, nezabudnite mať pri stole stôl s maximálnymi cenami za všetok tovar. Takýto zoznam si môžete vytvoriť sami alebo si môžete stiahnuť hotový zoznam. V tabuľke by mala byť maximálna cena za celé množstvo: od 1 do 10, takže pri pohľade na zásobníky kioskov iných ľudí môžete kúpiť tovar, ktorý nebol stanovený na maximálnu cenu, ale pri predaji v kiosku je stanovená iba maximálna cena. Takto môžete zarobiť ešte viac mincí, ako pri použití metódy s pšenicou.

Diamanty, ktoré si môžete kúpiť na farme, môžete získať za skutočné peniaze, napríklad: napríklad po prihlásení sa cez Facebook dostanete päť diamantov, za príjem úrovní od 1 do 5 diamantov. Diamanty je možné zadávať v otvorených škatuliach - do 8 kusov. Existuje šanca, že dostanete diamant na pozeranie filmu, lístkom v blízkosti doručenej pošty. A najrýchlejší spôsob, ako získať diamanty, je v bani, ťažba inej rudy.

Diamanty je potrebné míňať rozumne. Napríklad je dosť chytrý na to, aby 10 diamantov prevzalo na pretekoch ďalšiu úlohu. A tiež musíte mierne otvoriť ďalšie bunky vo výrobe. Hlavnou vecou nie je minúť diamanty na to, čo sa skončí po určitom čase a nebude to mať vplyv na vaše výhry ani straty, napríklad na pretekoch.

Táto farma, ktorá predstihla osud invázie žiab, sa ich môžete zbaviť. To možno dosiahnuť, ak na chvíľu na ne postavíte malý alebo veľký rybník z obchodu.

Nenechajte si ujsť príležitosť najať Tom od úrovne 14 - zadarmo. Na zakúpenie toho, čo chcete, budú na sklade 3 dni. Objednajte mu každé dve hodiny maximálne množstvo produktu, ktoré potrebujete alebo ktoré je vyrobené najdlhšie.

Aj keď ste objavili všetku pôdu na farme, pokračujte v zbieraní rozšírení. V Hay Day sa pravidelne objavuje nová pôda, ktorú treba znovu objaviť. Kto vie, možno jedného dňa bude možné vidieť ďalšie farmy, ktoré sú priamo s vašimi.

Nezanedbávajte odosielanie nákladných automobilov. Vždy je to veľa skúseností a dobrých peňazí. Najmä vtedy, keď pri zvláštnych príležitostiach dávajú dvojité mince na úlohy.

V deň Hay je nevyhnutné spriateliť priateľov na maximum. Tiež sa rozhodnite, ktorá komunita je dostatočne silná a rast so svojimi susedmi.

Ak neustále listujete reklamami, nájdete drahé a vzácne predmety. Hlavná vec je zabezpečiť, aby vaša stodola a silo mali dostatok priestoru na kúpu. Nakupujte bez váhania, pretože v tomto okamihu listujú noviny stovky ďalších poľnohospodárov.

Nenechajte sa uniesť nákupom drahých šperkov pre svoju farmu. Štýl a krása sú viac závislé od vášho vkusu. Ak neexistuje fantázia, prezrite si farmy iných hráčov. Určite narazíte na to, čo sa vám páči. Preskúmaním mnohých fariem a výberom toho najlepšieho z nich môžete vytvoriť najkrajšiu a jedinečnú farmu.

Máte v novinách výkričník? Farma teda potrebuje napájanie alebo pomoc pri odosielaní parníka. Preto nezabudnite obísť územie a pozrieť sa na škatule na lodi, prípadne ich môžete uzavrieť. Tieto akcie sú vždy prospešné nielen pre susedov, ale aj pre vás.

Pokúste sa pravidelne kupovať rôzne domáce zvieratá. Ak máte dostatok poukážok, môžete si kúpiť a nakŕmiť svojho domáceho maznáčika a pravidelne vám prinesie zážitky a niekedy rôzne prvky vo forme systému, seker alebo píl.

Ak idete von a idete do hry - reklamy v novinách nie sú aktualizované - je to mýtus. Tajomstvo aktualizácie novín je 2 minúty a 10 sekúnd po zadaní predchádzajúceho. Vyskúšajte to sami. Ak ste už dlho nenavštívili noviny s oznámeniami, potom choďte dnu a rýchlo choďte von. Pestujte pšenicu, len čo dozrie, počítať 10 sekúnd a reklamy budú najčerstvejšie.

Nezabudnite zasadiť plodiny, ktoré rastú najdlhšie, než idete spať. Načítať celú produkciu iba s produkciou, ktorá trvá najdlhšie.

Začať ďalšiu farmu v deň Hay je zvyčajne zbytočné. Ak sa však stále rozhodnete znova hrať, hru jednoducho odstráňte a nainštalujte znova. Pokiaľ ju neprepojíte s účtom Google alebo Facebook, nová farma bude na úrovni 1. A ak ju potrebujete prehrať na inom zariadení pre Android alebo iOS, stačí zadať iný účet.

Jedna a tá istá farma sa dá stiahnuť na rôzne zariadenia, ale zároveň môžete hrať iba na jednom. V okamihu, keď sa na jednom zariadení pripájate k farme, bude pripojenie na druhom odpojené.

Existuje veľmi zriedkavý hack. Produkciu môžete načítať bez prevzatia hotového produktu. Stačí, že v tejto chvíli nie je v stodole žiadny priestor. Toto tajomstvo môže pomôcť veľa vyhrať preteky. Ak si všimnete úlohu urobiť niečo veľké, môžete úlohu dokončiť ešte predtým, ako ju vezmete.

Väčšina poľnohospodárov, ktorí kladú produkciu, vtiahne potrebné prísady do voľnej bunky. A čím viac buniek máme, tým viac musíme ťahať prstom alebo myšou.

A teraz vezmime do úvahy, že máme dve desiatky tovární a rastlín a každá z nich má 5-10 buniek. A v deň, keď môžeme dodať stovky, ak nie tisíce výrobkov, ktoré sa majú vyrobiť. Je ľahké uhádnuť, koľko času môžeme ušetriť, ak sa naučíme robiť to správne. Napríklad málokto vie, že výrobu potrebného produktu je možné začať hádzaním surovín iba do prvej bunky, aj keď je zaneprázdnený.

Ak sa dotknete iba rohu hlavnej bunky, zobrazí sa voľne a požadovaný produkt bude blikať na pozadí. Ale to nie je všetko. Hlavným tajomstvom rýchlej záložky výroby je chôdza ešte prstom po smartfóne alebo tablete.

Ukazuje sa, že najrýchlejší náklad výroby je taký, v ktorom nám stačí stiahnuť požadovaný produkt do továrne alebo závodu. Zároveň samotná výroba začína trochu žiariť po obvode, takže chápeme, že ingrediencie sa môžu hádzať.

Stáva sa, že je nevyhnutné odstrániť priateľov. Poradie, v ktorom boli vymazané, sa s príchodom špeciálnej knihy mierne zmenilo. Ak chcete odstrániť priateľov, ktorých už nechcete vidieť na karte, postupujte takto.

Najskôr otvorte spodný panel kliknutím na 3 osoby v pravom dolnom rohu.

A otvorte knihu priateľov, ktorá je označená na obrázku vyššie. Ďalej prejdite na kartu „Priatelia v hre“ a máme možnosť odstrániť alebo zablokovať ktoréhokoľvek priateľa.

Funkcie hry

Chcel by som upozorniť na skutočnosť, že Hay Day je možné hrať na mobilných telefónoch aj počítačoch. Môžete si hru zadarmo stiahnuť, bez zbytočných obáv. Je zaujímavé, že vývojári sa priblížili k vývoju projektu. Podstatou novej hry Hay Day je, že sa musíte starať o farmu. Choďte do dediny a začnite s rozvojom poľnohospodárstva. Pokúste sa začať pestovať nové plodiny, žatvu, dojnice, stavať obchody, rozširovať svoj vlastný pozemok a kŕmiť rôzne zvieratá. Je zrejmé, že vo všetkých veciach budete musieť minúť trochu svojich vlastných peňazí, rôznych diamantov a ďalších vecí. Proces konkurencie je taký pekný.

Môžete hrať Hay Day online aj offline. Jediná vec, ktorá sa zmení, je počet povolených funkcií. Vývoj je tiež pomalší. Hrať bez nakupovania je vždy ťažšie. Celý postup sa prenáša na konkrétny server a vďaka pripojeniu na internet sa obnovia všetky údaje. Donat sa neodporúča. Prečo míňať peniaze? Tu pre normálnu hru existuje veľa zdrojov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech. Cheaty tiež nemusíte používať. Tu sa jednoducho neposkytujú.

Odporúčania a triky

Ak použijete rôzne triky v hre Hay Day, môžete získať nereálny výsledok. Od prvých minút môžete prekvapiť veľa ľudí. Prineste si obrovské príjmy a staňte sa jedným z najlepších.

 • Akékoľvek nástroje v hre si môžete kúpiť za mince alebo diamanty. Vďaka aktivácii Facebooku dostanete určité množstvo mincí. После того получать из можно будет за ежедневное посещение игры. Кроме того, если будете помогать другим игрокам, то вас также будут благодарить. Тратьте их на постройку каких-то новых зданий или же на производство. Мы уверены, что вам они обязательно пригодятся. Когда тратите алмазы, старайтесь использовать их только по большой нужде, так как пополнить их крайне тяжело. Расходуйте камни при создании каких-то определенных продуктов,
 • Внизу карты есть один мальчишка, который легко может помочь вам в тяжелую минуту. Pomáha len pár dní a je úplne zadarmo. Služby chlapa sa budú musieť zaplatiť osobitne a budete musieť zaplatiť veľa. Vyhľadajte potrebné atribúty, doplňte zásoby dynamitu a nástrojov,
 • Prostredníctvom špeciálnych nástrojov môžete oblasť vyčistiť,
 • Pokúste sa dokončiť denné úlohy, za ktoré dostanete bonusy. Získajte skúsenosti a peniaze, otvorte vlastné obchody,
 • Pridajte priateľov, starajte sa o stromy a získajte darčekové certifikáty, s ktorými bude oveľa zaujímavejšie hrať,
 • Čítajte noviny, nájdete tu rôzne predmety a nakupujte tovar za nízku cenu,
 • Kompletné úlohy. Zarábajte peniaze a zvyšujte svoju vlastnú úroveň. Mince sa časom môžu vyplatiť,
 • Pokúste sa minúť peniaze na výzdobu farmy. Urobte všetko čo najskôr, aby ste ozdobili omnoho krajšie.

Tipy na budovanie mesta v deň Hay

Ak ste si ešte nedokázali vybudovať svoje vlastné mesto, budete teraz určite potrebovať dobré nástroje, medzi ktoré môžu patriť sekery, lopaty, dynamity a ďalšie. Vďaka týmto nástrojom môžete stavať budovy, v ktorých budú obyvatelia kupovať rôzne tovary. Najprv sa otvorí obchod s potravinami a postupom času sa otvorí oveľa viac neuveriteľne chladných a zaujímavých vecí.

Pokúste sa minúť všetky svoje peniaze v krátkom čase. Modernizujte budovy, modernizujte ich a vylepšujte ich.

 • Aby sa zvýšil počet návštevníkov, musí sa stanica vylepšiť. Nakupujte tehly, decht a dokonca aj nechty
 • Radnica môže ubytovať mnoho obyvateľov. Nakúpte pre ňu rôzne farby, nechty, kladivo alebo tehly,
 • Preprava tovaru, rôzne ingoty. Na nových úrovniach sa objavia niektoré ďalšie zaujímavé veci,
 • Rozšírte svoju vlastnú stránku, zväčšite ju a dajte ostatným ľuďom príležitosť byť na nej tiež.

Najlepšie tipy na deň v Hay

V hre Hay Day môžete dať obrovské množstvo tipov, vďaka ktorým bude priechod oveľa zaujímavejší a ľahší. Skúsení hráči sa rozhodli pomôcť vám pri plnení určitých úloh.

 • Zabudnite na používanie rôznych cheatov,
 • Udržujte krok s aktualizáciami hier. Sledujte, čo sa vôbec deje s priateľmi, nakupujte sypké materiály a predávajte ich drahšie,
 • Získajte diamanty pomocou určitých remíz. Zdvihnite svoju vlastnú úroveň a neustále otvorené truhlice,
 • Pri tvorbe produktov nebuďte poslednými v rade
 • Zbavte sa žabiek v jazere alebo rieke,
 • Nepredávajte rôzne nástroje, určite ich budete potrebovať,
 • Vykonajte početné úlohy s cieľom získať peniaze,
 • Pridajte ľudí a staňte sa priateľmi
 • Čítajte noviny a kupujte si rôzne predmety,
 • Postarajte sa o záhradu, stromy a získajte darčekové certifikáty,
 • Kúpte si psa, aby ste zvýšili zážitok,
 • Rastlinné rastliny po dlhú dobu. Týmto spôsobom môžete ušetriť drahocenný čas,

Neustále vylepšujte svoje vlastné budovy, vďaka ktorým môžete umiestniť čo najviac ľudí, ktorí budú v priebehu času schopní robiť rôzne práce. Hay Day môžete hrať na rôznych zariadeniach z toho istého účtu. Synchronizujte aplikáciu a ponorte sa do nej kdekoľvek.

Pin
Send
Share
Send
Send