Užitočné tipy

Kde môžem močiť na ulici?

Pin
Send
Share
Send
Send


wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri vytváraní tohto článku 60 ľudí (a) pracovalo na jeho úprave a zlepšení, vrátane anonymne.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 15. Ich zoznam nájdete v dolnej časti stránky.

Niekedy môže byť žena na nejakom verejnom mieste, kde nie je žiadna toaleta. V takom prípade môže byť naliehavá potreba navštíviť toaletu skutočným problémom. Môže sa to stať napríklad v kampani. Pochopenie, že záchod je ďaleko, vedie k výraznému zvýšeniu túžby. V tejto situácii nemáme takmer na výber, ale hľadať odľahlé miesto v lone prírody. Po prečítaní tohto článku sa naučíte, ako ticho močiť na ulici.

Kde nájsť miesto na močenie na uliciach mesta?

Močový mechúr okamžite náladu zničí, najmä ak je vonku zima. Zároveň však počas devastácie zahreje dušu. Keď kráčate v hustom prúde ľudí po uliciach mesta a zrazu si uvedomíte, že váš močový mechúr je takmer plný a každý ďalší krok vedie k silnému otrasom a kohútik sa blíži k prasknutiu, potom zúfalo upadnete do beznádeje. Ale v skutočnosti nie je všetko také zlé. Hlavnou vecou je pozerať sa na situáciu zo strany. Vy sami viete, že poskytovanie poradenstva je omnoho jednoduchšie, a preto sa ľahšie nájde východisko zo situácie, ak sa na chvíľu na seba pozriete zo strany a pokúsite sa vyriešiť možné možnosti ľahkou rukou. Vždy opakujeme, že neexistujú beznádejné situácie a môžete močiť takmer všade. Čo vám môže zabrániť splniť vaše potreby priamo na ulici v meste? Ľudia? Čo ešte. Samozrejme, ak idete do kúta a začnete čúrať v očiach, či už sa niekto odváži odvážiť sa s vami spojiť alebo sa k vám priblížiť, kým nedokončíte svoju prácu. Morálna zložka otázky nám bráni v písaní. Preto sa musíme zbaviť zvedavých očí a nájsť kútik. Na uliciach mesta je veľa miest, kde sa dá močiť, od toaliet po brány.

V nákupných centrách nájdete vždy toalety zadarmo a nachádzajú sa tiež v administratívnych budovách. Je pravda, že v druhom prípade nie je vždy možné prejsť, v niektorých kanceláriách strážcovia strážia a nie každý má povolený vstup. Toaletu je možné zamknúť a kľúč má iba nájomca, tento vzorec sa však zvyčajne pozoruje v kanceláriách rozpočtového typu. Ďalší paradox spočíva v tom, že sú zvyčajne najšpinavší a najnepríjemnejší. Všeobecne platí, že ak v okolí vidíte kancelársku budovu, neváhajte a choďte tam, trošku po chodbách nájdete vynikajúcu bezplatnú toaletu. A pravdepodobne to bude čisté. Nákupné centrum je tiež skvelá voľba, toalety sú celkom dobré, ale bohužiaľ, zdá sa, že ľudia úmyselne strhávajú toalety, takže buďte opatrní. Ak v blízkosti nie sú žiadne nákupné centrá, potom skúste nájsť trh, určite tu bude toaleta, platená a voňavá, ale napriek tomu. Vo veľkých mestách má takmer každý park toalety, ktoré sú tiež platené a niekedy nefungujú, preto by ste sa na ne nemali spoliehať.

Ak sa v noci vyhýbate uliciam mesta, vyššie uvedené možnosti na močenie za normálnych podmienok pravdepodobne nebudú k dispozícii, potom musíte hľadať odľahlý roh. Tu už máte úplnú slobodu voľby, aj keď môžete piss uprostred ulice. Ó, vezmite do úvahy dôležitý fakt - moderný svet je svetom digitálnych technológií, na mnohých miestach sú sledovacie kamery. Preto pozorne skontrolujte svoje obľúbené miesto na prítomnosť takýchto položiek, aby ste sa nedostali na internet.

Ale čo keď slnko svieti na ulici? Kde sa môžem pred očami okoloidúcich schovať pred močom? Opäť sa musíte pozrieť na situáciu zo strany. Môže to byť čokoľvek:

  • Yard. Mesto má malé staré domy a výškové budovy, sú tu aj nové budovy. Majú svoje vlastné rozdiely, ale v každom z nich môžete čúrať. Staré nádvoria majú takmer vždy prístrešky, garáže a veľa odľahlých miest. Ak hovoríme o nových bytových komplexoch, potom je v každom modernom dome suterén pre kancelárske priestory. Ale nie všetci sú zaneprázdnení, takže môžete ísť dolu a robiť svoju vec.
  • Parky a námestia. Na týchto miestach je niekedy ťažké nájsť miesto, okrem záchodu, močenie. Ak sú v parku atrakcie, potom si ich pozorne preštudujte, možno sa môžete potichu za každú technickú stavbu.
  • Parkovanie. V extrémnych prípadoch môžete čúrať na parkovisku. Ak je na ňom veľa áut, môžete sa ľahko zamaskovať. Len medzi nimi stojte a začnite močiť. Je lepšie stáť vedľa vyšších áut, ale nie nákladných automobilov, aby ste nesvietili od pásu dole.

Píšeme na uliciach dediny

Teraz je čas hovoriť o osadách s malým počtom ľudí. Ako ukazujú štúdie, čím menšia je dedina, tým menej odľahlých miest sa musí vyrovnať. Dedinčania sú však vždy zaneprázdnení záležitosťami v záhrade, takže ak začnete pissing uprostred ulice, je možné, že vás nikto nevšimne. Ak je obec malá, môžete sa prejsť po ulici za 5 minút. Na okraji mesta sa zvyčajne nachádzajú polia alebo lesy. Tam môžete spať dosť. Napríklad vo väčších osadách, ako sú napríklad v mestách, môžu existovať viacpodlažné budovy a vedľa nich sú rovnaké prístrešky. Niektoré dediny sa od malých miest príliš nelíšia, to znamená, že pre vás nebude ťažké nájsť kancelársku budovu alebo nákupné centrum. Je pravda, že existuje jeden problém. V malých mestách nie sú vždy veľké administratívne budovy s bezplatnými toaletami, často v nákupných centrách tiež nie sú verejne dostupné. Ale môžete požiadať pracovníkov o pomoc, možno vás nechajú čúrať.

Aké pravidlá musia byť dodržané, aby sa naštvelo na ulici?

Aby ste sa nedostali do trápnych situácií na ceste a aby sa zabránilo rýchlemu naplneniu močového mechúra, stačí dodržať niekoľko jednoduchých pravidiel. Jeden z nich nepije veľa skôr, ako pôjde von. Najmä diuretické nápoje ako káva. Niekedy sa môžete opiť, že budete chcieť písať každých 5 minút.

Ak nemôžete nájsť miesta na močenie, môžete podniknúť ďalšie bezpečnostné opatrenia. Kondom (vhodný iba pre mužov) alebo džbán - ženská verzia, ktorá má formu oblečenia, vám s tým pomôže.

V prvom prípade musíte produkt pritiahnuť na hlavu penisu alebo začať písať, ale produkt držte tak, aby nekĺzal. Týmto spôsobom môžete močiť kdekoľvek bez toho, aby ste si vyzliekli nohavice. Všetky manipulácie s ťahaním sa vykonávajú cez vrecko. Musíte do toho urobiť dieru, bez obetí sa nemôžete obísť. Ale je to lepšie ako močiť.

Ak hovoríme o ženskej verzii, potom sa vojde jar. Iba táto metóda je vhodná, ak máte sukňu. Ak ste chytrí, môžete vymyslieť špeciálny zdvíhací mechanizmus pohára. Na to potrebujete lano, ktoré musíte skryť pod šaty a hodiť ho cez rameno. Laná potrebujú 2, aby vodorovne nastavili polohu nádoby. Ťahaním za povraz zatlačíte nádobu do močovej trubice. Hlavnou vecou je urobiť presný dok, inak by ste si naštvali nohy. Nádoba sa môže nosiť v kabelke. Posadili sme sa na lavicu a priviazali lano k poháru. Potom vstali, akoby hovorili po telefóne a napĺňali loď.

V tomto okamihu končí vysielanie o napĺňaní potrieb v extrémnych podmienkach na uliciach. Táto stránka je o hovno. Prajeme vám, aby ste úspešne vyprázdnili močový mechúr.

Pin
Send
Share
Send
Send