Užitočné tipy

Ako zmeniť podošvu na topánkach

Pin
Send
Share
Send
Send


Vitajte!
V tomto príspevku budeme hovoriť o tomto type opravy, napríklad o výmene podošvy.
Dôvody vedúce k takejto oprave sú rôzne, uvediem tie hlavné.

Ak je podrážka prepichnutá do otvoru alebo jednoducho zlomená v mieste ohybu.
Áno, tento problém môžete vyriešiť inštaláciou podrážok, predchádzajúcim utiahnutím trhliny vláknami alebo inštaláciou záplaty na dobre opotrebované miesto, zbrúsiť a nainštalovať prevenciu navrchu.

Voľba je vždy na klientovi, úlohou sprievodcu je navrhnúť riešenia problému.
Vždy hodnotím celkový stav páru. Veľmi často jednoducho odmietam opravu.

Pretože nevidím dôvod na investovanie dobrých peňazí do dobrej opravy, všeobecne v žalostnom stave páru.

Robiť to hrozné, ako je dosiahnuť, nie je pre mňa.
Takýto prístup sa na prvý pohľad zdá byť nesprávny, ako ukázala prax, zlyhanie nie vždy vedie k strate klienta, skôr naopak.
Klient ide na iný workshop, robia to, čo chcel, často nehovoria o problémoch páru, ktorý čoskoro vyjde.
Výsledkom je, že osoba z prvej ruky je presvedčená o mojej správnosti (nestálo to za to investovať do tohto páru, je lepšie premýšľať o kúpe nového), zatiaľ čo dáva peniaze.
Na ktorý seminár sa domnievate, že sa nabudúce obráti?
Vráťme sa k téme výmeny podošvy, táto dvojica bola úplne celá (hovorím o hornej časti topánky, jediný problém je jediný), z tohto dôvodu som navrhol úplnú výmenu podošvy spolu s nahradením zvaru.
Na konci opravy bola naplánovaná starostlivosť, ktorá spočívala v čistení semiše, v chmýľovaní vlasu, tónovaní, v úplnom poradí celého páru.
Celý proces výmeny podošvy a zvaru je uvedený v podrobnom videu, príjemné pozeranie!

Pokračovanie videa o výmene podrážok.

V nasledujúcom videu vidíte konečný výsledok mojej práce na tomto páre, s opatrnosťou.

Ak boli informácie pre vás užitočné, napríklad urobte retweet, zdieľajte so svojimi priateľmi sociálne siete, napíšte komentáre!

Veľa šťastia!
Najzaujímavejšie je pred nami!

Tento záznam bol zaslaný v Oprava obuvi, starostlivosť o obuv a kožené výrobky so značkami, ktoré nahrádzajú podrážky, oprava obuvi. Uložte odkaz na trvalý odkaz.

Ako zmeniť podošvu na topánkach

Domov → Oprava obuvi

Takmer každý človek zanedbáva svoje topánky, pričom mu venuje náležitú pozornosť len pri kúpe alebo v prípade potreby opravy. Mnohí sú si istí, že topánky, čižmy alebo sandále vydrží dlho, ale nie je ťažké si predstaviť sklamanie, ktoré postihujú mužov a ženy, keď sú topánky uviaznuté, prasknuté alebo opotrebované. Je dobré, keď sa to stane v takých chvíľach, keď sa nemusíte nikam ponáhľať. Čo robiť, keď je naliehavo potrebné opraviť obuv, a to nielen rýchlo, ale aj veľmi starostlivo?

Ako zmeniť sami.

Naši majstri majú nielen primeranú úroveň vedomostí a širokú škálu improvizovaných nástrojov a nástrojov - skutočne chcú pomôcť! Zdá sa, že pre nich nie je problém opravovať podrážky ani inštalovať podložky na topánky, budú môcť obnoviť staré topánky tak, aby vyzerali, akoby boli z pultu.

Mimochodom, výmena podrážky je najobľúbenejšou službou, ktorá sa vo väčšine prípadov musí dokončiť v krátkom čase. Pokiaľ ide o našich majstrov, môžete nielen rýchlo získať „resuscitované“ topánky, ale aj záruku, ktorá je v každom prípade individuálna. Pri práci budú odborníci používať iba vysokokvalitné materiály, aby topánky vydržali dlho.

Druhý život vašej obľúbenej obuvi

Každý vie, čo sa stane s topánkami, ak sa budú nosiť niekoľko sezón. Skôr alebo neskôr stratí svoj vonkajší lesk a bude vyzerať veľmi opotrebovaná alebo opotrebovaná. To si samozrejme môže vyžadovať opravu podošvy, zmenu podpery oblúka alebo zmenu podpätkov, ale najdôležitejšou vecou je obnova obuvi, v ktorej sa obnoví jej pôvodný vzhľad a bude vyzerať ako nová.

Naši majstri venujú osobitnú pozornosť dámskej obuvi, pretože všetky dievčatá chcú vyzerať krajšie, a to vysokokvalitné opravené topánky alebo topánky poskytnú celkový vzhľad elegancie a šarmu. Nové veci budú, samozrejme, vyzerať oveľa pôsobivejšie, ale nie vždy má zmysel kupovať nové topánky, keď naši remeselníci môžu rýchlo a presne nahradiť pätu topánky alebo nainštalovať nové podpätky na starú.

Výmena podošvy, ktorú vykonávajú naši obuvníci (ako aj akákoľvek iná oprava), poskytne vašej obuvi druhý život a ušetríte peniaze na nákupe nových vecí!

Jediný cenník opráv

Výmena (pár)1 000 - 3 000 rub. dimenzovanie500 - 1 000 rub. Preglejka (pol pár)500 - 800 rub. Podošva600 - 1500 rub. Inštalácia / výmena profylaxie na celom povrchu podošvy (klinová päta)SW. o 70%

S cenami sa môžete plne oboznámiť preskúmaním cenníka služieb opravy obuvi alebo zavolaním na najbližšiu pobočku.

V dielni obuvi Prosper-SB môžete vždy využiť aj nasledujúce služby:

Video na túto tému

Som rád, že vás môžem privítať na mojom kanáli. V tomto videu ukážem, ako vystrihnúť podošvu pre sandále a urobiť zvárok vlastnými rukami. Moja skupina VKontakte https://vk.com/club47052705

Michail Nosikov: Aj ja som o tomto spôsobe, ale bez zvaru robím podošvu okamžite na vzoroch a kožená bunda je rovnaká, samozrejme je krajší a dokonalejší!

Sasha Lipatov: Krásne!

Výhody obuvníckej dielne Verejného domu „MULTI-MASTER“

Stáli zákazníci v recenziách zdôrazňujú kvalitu práce špecialistov salónu MULTI-MASTER. Ich kvalifikácia pomáha pri používaní preventívnych podpätkov značiek TOPY, VIBRAM, ARHITAK, pravá koža, spoľahlivé syntetické vlákna, odolné lepidlá.

Ak máte akékoľvek problémy (roztrhnutie, popraskanie podrážok, strata päty), zavolajte na naše telefóny, manažéri servisu vám poradia ohľadne druhov opráv, cien.

Ďalšie služby v Multi-Master

Výmena dezénu za výmenu opotrebovaných a stratených

Strečingová obuv, prestavovacie hriadele

Reštaurovanie, maľovanie, šitie

Ceny za opravu obuvi v Ateliéri MULTI-MASTER:

Názov službyNáklady, trieť
Zaobchádzanie s drobným poškodením povrchu a topánkou topánky poskytnú svieži vzhľadOd 700 rub.
Inštalácia vankúšikov na výmenu opotrebovaných a stratenýchOd 780 rub.
Výmena poškodeného blesku a opotrebovaných vložiekOd 1500 rub. (Lightning)
Od 1500 rub. (Stielka)
Oprava a výmena päty pri zlomení alebo otere, zmena zlomenej podpery oblúkaOd 1200 rub.
Inštalácia prevencie a nahradenie prevencieOd 1000 rub.
Strečing topánky, zmena hriadeľa, rovnako ako skrátenie výšky topánkyOd 700 rub.
Reštaurovanie, ako aj kvalitná maľba obuvi z akýchkoľvek materiálovOd 3500 rub.
GlassazhOd 1200 rub.

* Konečné náklady na službu oznámi kapitán pri priamom kontakte salónu s produktom, ktorý si vyžaduje opravu!

Odstránenie starej podošvy

Jediná oprava sa začína odstránením starej podošvy. Musí sa to robiť opatrne, aby sa nepoškodili všetky topánky, pretože to vedie k neodôvodnenej strate materiálu a času, ako aj k poškodeniu zvaru, pier, stielky alebo samotnej stielky. Podrážka z topánok nie je možné odstrániť pomocou kliešťov, kým sa neodstránia upevňovacie švy.

Na orezávanie švov, ktoré držia podošvu a privarte ju, použite nôž na obuv. Nôž bude v takom prípade úplne podriadený ruke, ak palec spočíva na podošve niekoľko centimetrov pred okrajom noža. Táto poloha ruky prispieva k stabilite noža, keď sa pohybuje smerom k palcu.

Obr. 57. Poloha rúk a noža na obuv pri rezaní starej podrážky

Ak sa lepidlo pri rezaní spoja dostane, nesnažte sa ho odstrániť násilím, pretože to môže tiež viesť k poškodeniu. Lepidlo môžete odstrániť pomocou rozpúšťadla alebo zahrievaním lepidla a topánky umiestniť do aktivátora na 2-4 minúty.

Obr. 58. Aktivátor

Rezné kĺby by sa mali vykonávať iba na miestach, kde je odstránená podošva. Rezanie švov v podstate začína a končí za lúčovou časťou chodidla.

Obr. 59. Povrch podrážky, ktorou sú strihané švy:
1 - začiatok strihových švov, 2 - koniec strihových švov, 3 - začiatok strihových podrážok

Po odrezaní švu sa odstráni časť podošvy, ktorá sa má vymeniť. Podrážka by sa nikdy nemala krájať skôr, ako sú strihy švov.

Pin
Send
Share
Send
Send