Užitočné tipy

Ako si vytvoriť vlastné náboženstvo

Pin
Send
Share
Send
Send


Dobré popoludnie sa dnes naučíme vytvárať nápady hodné svetovej nadvlády. Celý proces trvá iba niekoľko krokov. Nestratíme čas, a preto budeme pokračovať.

Prvý krok. Hľadáme objekt uctievania. V mojom prípade to bude uhorka. Lacné a veselé. A okrem toho je v každom dome. Musíte však uznať, že „Poriadok uhorky“ neznie príliš často, je to nejako bežné. Prekladáme do angličtiny a teraz Rádu Kukumbristov, Kukumbrizm, Kukumbristika a veľa podobných výrazov.

Krok dva Vytvorte príbeh. Čím sú staršie, tým lepšie, preto dávame voľnú ruku našej fantázii a náš nápad uvádzame do minulého storočia. Je nevyhnutné odzrkadľovať kontinuitu generácií, zdôrazňovať dôležitosť myslenia a len nechať záhadu.

Krok tri Označte svoje nápady slávnymi ľuďmi. To zvýši vašu ideologickú váhu a dôveru v budúcnosť. Ale neponáhľajte sa radovať a víťazne jazdiť na oltári. Problém je v tom, že nie je ťažké vyvrátiť. A tu prichádza na pomoc veľký ľudský faktor, ktorého meno je Lennosť. Ľudia sú LAZY, keď chcú ísť online a skontrolovať údaje, takže často veria v nezmysly.

Krok štyri Pridajte filozofické nápady. Rozptyľujeme ich podľa textu, alebo v extrémnych prípadoch jednoducho hotový text interpretujeme, čo dokazuje, že je plné hlbokých právd, doteraz neznámych
Krok 5 Všimli sme si stopy. Konce je potrebné správne zredukovať na vodu. Napríklad, keď povieme, že informácie sú utajované, neprístupné, zničené, a preto musí každý veriť vám a iba vám.

A teraz príklad. Kukumbrizm.

História hnutia.
Hnutie kukurice sa založilo 25. decembra 1823, keď obyčajný obyvateľ obce Ivanovo našiel vo svojej zasneženej posteli veľkú zelenú uhorku. Dohodnite sa, rovnako ako to, uhorky neklesajú z neba. V polovici dvadsiateho storočia Mayakovsky dokonca preformuloval vetu: „Ak padajú uhorky, niekto to potrebuje.“ Avdotya, to bolo meno tejto jednoduchej ruskej ženy, priniesla tento artefakt svojmu pánovi - grófovi Orlovovi. Na jeho počesť veril svojej roľníckej žene a začal tento problém skúmať. Gróf zorganizoval tajný kruh, ktorý nanešťastie našiel medzi petrohradskou inteligenciou malú reakciu. Je známe, že kukurica bola v aktívnom kontakte iba so Severnou spoločnosťou. Budúci decembristi často navštevovali salóny Orlova a jeho spolupracovníkov. Publikum bolo dosť pestré, ale všetci sa zaujímali o jednu vec. Ako by sa mohla uhorka stať prototypom obrazu sveta. Po roku 1925 bol kruh vyhlásený za tajné hnutie a odvedený do podzemí. V súvislosti s častým zatýkaním. Nasledujúce údaje o pohybe sa vzťahujú na 60 - 70 rokov. Hovorí sa, že tak či onak, ľudia ako Sofya Perovskaya, Aleksandr Gertsen, Aleksey Razumovsky žiarili v makristoch. Hovorí sa, že aj Chernyševskij bol členom tejto spoločnosti. Začiatkom dvadsiateho storočia získalo sily tajné hnutie. Jej predstavitelia sa zúčastnili na krvavom vzkriesení v roku 1905. Niektoré boli tragicky zabité alebo uväznené. Hrdinovia boli okamžite povýšení do hodnosti svätých uhoriek. Bol to skutočne skvelý titul, pre ktorý ľudia mohli pracovať pre haliere desaťročia. Ale stálo to za to.
Bohužiaľ, pri požiari horel dopravný archív, takže k nám prišlo veľmi málo a neoverených informácií. Niečo prešlo z úst do úst, niečo sa získalo zo starých denníkov. V polovici dvadsiateho storočia maccubris stratil svoju silu. Mnohí padli na poliach druhej svetovej vojny, krajina sa vrhla do chaosu represií. Potom bolo ťažké uveriť v Boha, nie ako v uhorský svet. Ale aj dnes si poslední členovia tejto spoločnosti zachovávajú svoje myšlienky a odovzdávajú ich iba vyvoleným. Kto vie, možno sa nám čoskoro odhalí záclona tajomstiev ... a dozvieme sa o nich viac ... Nie je to tak dávno, čo existovala strana Yabloko. Nie je prekvapujúce, ak sa makrela odvaha formálne sa vyjadriť v modernej politike.

Kľúčové nápady.
Začneme čisto ontologickými pojmami, takže neskôr niet otázok. Svet je podľa chápania kukumbristov nekonečný, ale nekonečný v tom zmysle, že kamkoľvek idete, dostanete sa k rovnakému bodu. Túto koncepciu predložil Parmenides, veril však, že svet je ako guľa. Nebol ďaleko od pravdy. Pozrime sa na túto teóriu podrobnejšie. Svet pozostáva z protikladov, veril Heraclitus a mal pravdu. "Jedna a tá istá vec v nás je živá a mŕtva, prebudená a spiaca, mladá i stará, pretože tieto [opaky], ktoré sa zmenili, sú tie a tie, ktoré sa znova zmenili, sú tieto." Ako by sa však tieto protiklady zmestili do Parmenidovej lopty? Koniec koncov, musíme pripustiť, že ako ťahy. Zlo čerpá zločin, zlozvyky vyvoláva chtíč, preto by určité diametrálne protiklady boli na rôznych póloch sveta a naďalej by ich ťahali opačným smerom. Tvar lopty nie je presvedčivý, ako vidíme. Ale, natiahnutie lopty rôznymi smermi, to, čo dostaneme? To je pravda, postava jednoduchej zelenej uhorky s pupienkami. Kde sú pupienky, pýtate sa? Všetko je jednoduché. Existuje veľké množstvo filozofických kategórií, ktoré sa nezmestia do dvoch polarít, ale napriek tomu sú pre ľudskú existenciu nesmierne dôležité. Tieto javy roztrhávajú existenciu rôznymi smermi a pre svoju nekonzistentnosť nemôžu tvoriť tretí pól a objavujú sa v menších odchýlkach od normy ako pupienky.
Protiklady sa vzájomne ovplyvňujú na hranici kontaktu. Určitý proces rozširovania umožňuje objaviť sa veci, ktoré nemožno jednoznačne priradiť k žiadnej kategórii.
Svet je teda uhorkou. Svet je nekonečný. Svet je večný. Zo sveta nie je nič. Kukumbristy predstavujú pojem Boha ako druh panteistického ducha. Duch uhoriek. Toto nie je boh stvoriteľov, ani boh ako absolútna morálka. Nie. Boh ako triumf foriem a estetiky. Preto je možné povedať, že na rozdiel od mnohých filozofických hnutí, makcumbristi rozpoznávajú poznanie prostredníctvom senzácie. Od tej doby je celá forma nasýtená tvarom uhorky. Odráža sa to vo všetkých objektoch. A keď o tom uvažujeme, dá sa obdariť absolútnou harmóniou, ktorá je v konečnom dôsledku zmyslom existencie kukačiek.
Uhorka je pre nich posvätná. Uchovávajú ho na poprednom mieste a jedia ho iba počas sviatkov. Dva konce uhorky sa môžu považovať za symbolický odraz mužských a ženských princípov, ktoré sú naopak v uhorke harmonicky kombinované.
Uhorka nie je len obrázkom alebo ideálom, nie, je to určitý životný štýl, štýl myslenia.
Uhorka ako jednota protikladov, ako odraz dialektického princípu sveta. Verí sa, že to bolo s príchodom uhoriek v rôznych oblastiach života civilizovanej osoby, ktoré na svet prišli významy.
Veľa nie je jasné, niečo sa ešte nerozlúštilo. Jedna vec je jasná, svet utajuje tajomstvá a naozaj im ich nechce prezradiť. Dúfame, že „všetko tajomstvo sa jedného dňa stane zjavným.“ Tak nech to je.

Pin
Send
Share
Send
Send